0 oy
311 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar normal bir cildim var ne kuru ne yağlı. Çillerim var pek hoşuma gitmiyor doktora gittim expigment verdi bir süre kullandım sonra kullanamadım. Yüzüm öyle herşeyi kaldırmıyor daha önce oriflameden sabun aldım yüzümü yıkadım sertleşti sivilceler çıkmaya başladı. Şimdi yüzünüzdeki lekeler için doğal olarak ne kullanıyorsunuz pirinç suyu sabunu duydum ama ne kadar etkili birde şeffaf sabun ve keçi sütlü sabun vardı onlardan kullanan varmı birde ufak tefek siyah noktalar var. Ellerimde çok kuru böyle nazik duran eller her zaman hoşuma gitmiştir el bakımında neler kullanıyorsunuz ?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç birsey kullanmıyorum cildim çok temiz şükür 
tarafından
Ne güzel canım.
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ganonun şeffafınıda kullandım keçi sütlüsünüde iyi rvet ama sorun çillerinse yaz kış güneş kremi kullanacaksın daha çıkmadığını görürsün 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Niveanın lotus çiçeği diye köpüklü bi suyu var yüzü nemlendirip canlandırır onunla yika hergün 
0 oy
(17,599 puan) tarafından
Ben cildimi yormuyorum ya yazık tüm kimyasalları sürüyolar bi prof vardi tvde adını unuttum yemediğinz hiç birşeyi cildinizede yedirmeyin derdi sabah uyanınca bi küp buz sürün akşam yatarkende yıkayıp uyuyun gün içindede yıka mis gbi oluyo benim öyle sivilce iz vs yok kahve maskesi yaparm içtikçe oda güzel olur ama kimyasal kullanmaya karşıyım dişlerimi günde en az 2 kez fırçalarım kahveyi çok içen biriym çünkü ağdamı kuaföre giderim saçlarıma saç bakım yağlarım var onu kullanırım nemlendirici kullanırım vücut spreyi roll on da aslında tehlikeli sürekli duş aldığım için evde kullanmam dışarı çıkarken ter bezlerinin görevini yavaşlatıp kanser olma riskini artırıyomuş canım böyle işte :) 
0 oy
tarafından
Eşek sütü sabunu kullanıyorum yüzümü yumuşacık ve dümdüz yapıyor benim yüzüm yağlı yanlız kullanmak isteyenlere tavsiye ederim 
0 oy
(988 puan) tarafından
Hergun yüzümü yıkayınca şükrediyorum  :))
0 oy
(561 puan) tarafından
Hic birsey yapmam yikadiktan sonra bi nemlendirici cildim kuru olduğu için bu kadar
0 oy
tarafından
Hicbisey yuzum temiz
0 oy
tarafından
Cnm ben dedigin karti aldim icine para yatirdim marketten harcayabildim ama internetten olmuyor yarin icine yine para koyup deniyicegm ne olur yanlis ne yapiyorum bana yardm et tosla aldim
(2,562 puan) tarafından
Buldumu arkadaşın hirsizi
(2,562 puan) tarafından
Postu niye gizledin kiz
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Kaç yaşındasın 
0 oy
(52 puan) tarafından
Hafta da iki kere doğal kıl maskesi sürüyorum sadece bir kerede simple bir peelingi okadar çok şey sürmeyi sevmiyorum zaten doğal kıl maskesi çok güzel yapiyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
8 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
5 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde BetulOpoz (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
23 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
19 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

377,344 soru

11,292,370 cevap

34,711 kullanıcı

...