0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından

image

doktor pedia 3 diye bişey önerdi ama o yoktu bı bu varmış bunu aldık bayadir kullanmıyoruz bir zararı olmasın diye tekrar başladık bu nasıl kızlar ya 

5 Cevaplar

0 oy
(504 puan) tarafından
Bebek için devletin verdiği dimi bu bize doktor bunu önermedi başka özel Bi D3 ilacını önerdi 
(262 puan) tarafından
Ay o mu ya. Ben doktorun verdiği ocean kullaniuodum önceden. Sonra bugün sordum pedia kullanabilirsin dedi. Ama eczanede bı bu varmış o da aynı işi görüyor demiş eşime kullanmasam mı acaba
(504 puan) tarafından
Ben de ocean nın kan damlası ve d3ünü kullanıyorum bunu kullanmıyorum önermedi diye
-Reklam-
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Bunlar sağlık ocağının verdiği damlalar pek önerilmiyor içeriği temiz değil 
0 oy
(81 puan) tarafından
Ben hamile kalmadan once evimizde bundan vardi hamile kaldiktan sonra 3.ayda doktor d vitamini yazacağım sana dedi evde var hocam devit 3 diyince hayir coledan yazacagim devid 3 yeterli degil bu yazacagim daha etkili demisti. Kullanilabilir belki ama etkisi farkli herhalde 
0 oy
tarafından
Sağlık ocağında bedava veriyorlar zaten. Niye parayla aldinki
(406 puan) tarafından
Kız bune sinir birşey dememiş kadın
tarafından
Herkes kendi seviyesini belli eder.
(262 puan) tarafından
Hayır da yukarıda yorumlar da dedim zaten bilmediğimizi niye parayla aldın diyor sadece bu değil başka yorumlarda da aynı şekilde hep bu şekilde konuşuyor. Çok muhalefet
(262 puan) tarafından
Yorumlarından anlıyorum zaten haklısın :)
tarafından
Senin seviyene düşüp muhattap olmuycam canım. Kıskançlık kötü birşey yazik
0 oy
tarafından
İçinde paraben olduğu için çoğu doktor önermiyor canım ama sağlık ocakları bunu veriyor 
(262 puan) tarafından
Devletd neden veriyor ki acaba canım bunu o zaman ya ben ilk verdiğinde doktor kullanma dedi diye çöpe attım bugün eşime eczaneden bunu vermişler. Bilmiyodum devletin olduğunu bende ya
tarafından
Piyasada bir çok ilaç paraben iceriyormus malesef.
Hepsinin toplanması da pek mümkün değilmiş.
Ben hepsi buradadan buldum ondan alcam şuan benim elimde de bu var ama bir kaç gündür kullanmıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gebe olmayan (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
4 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 534 göst.

381,079 soru

11,408,638 cevap

34,945 kullanıcı

...