0 oy
1,180 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Canım o kadar aciyoki ne yapacağım bilmiyorum esim annesi ben yemek yedik 1 aylık kızım var uyumadi odama götürdüm bi kac dakika sonra eşim geldi sofrayi benmi kaldıracam dedi niye icerde yatan cocugu buraya getiriyon dedi surat asiyon ablamlar aradığında çocuğu iceri goturuyon dedi yemin ederim bi sefer kıskanmadim insan olsan zaten böyle yapmazsın dedi bı çocuk doğurdun diye şeymi oldun başıma dedi hüngür hüngür ağlıyorum anneme anlatmalimiyim bilmiyorum daha lohusayim cocugu alir seni kapiya koyarim bi daha gostermem dedi 

Annemi aradim bu yazidan sonra annem bi kac gun daha ayni seyleri yaparsa hemen ara getiricem seni dedi

25 Cevaplar

+11 oy
(435 puan) tarafından
Yargılamak degil amacim ama neden boyle adamlari cekiyorsunuz ben anlamiyorum hic birsey yapamaz anlat annene saygisiz terbiyesiz kocani
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Sktr diyeydin, bi b.ok yapamaz bulmuş sessiz kadını erkeklik tasliyo y.avşak
tarafından
Duvarsaati canımsın ☺️❣️
tarafından
Ezhu ay evet yarım saat dayanacak mi bakalım geri.zekali
tarafından
İpekjpek evet ben de onu diykrum canım o öyle asıp keserken dut yemiş bülbül gibi dinliyorlar mi gerçekten
tarafından
Laplusbelle ❤️❤️
(802 puan) tarafından
Kolay zannediyorlar bebek bakmayı. Benim eşim yardım eder sağolsun. Arada bir sapıtıyo başka şeylere yetişemeyince kızımızı veriyorum kucağına canını çıkartıyo bizimki tabi sonra işte bu kadar yorulmuyorum valla diyo sen haklısın bununla birşey yapılmaz diyor arada güncelleme istiyo :D
+1 oy
(3,451 puan) tarafından
O kim k.öpek çocuğu alırmış yaaaaa. Allah için şöyle tiplerden korkmayın. Siz korktukca onların gotu kalkiyo
+1 oy
(7,768 puan) tarafından
O kimki çocuğu alıyo ya bi dik durun Allah aşkına bi mahkemeye bakar olay bi s!k yiyemez kimden alıyomuş süt bebeğini ayrıca anası doldurmuş sözlerden belli ayrıca eşin sofrayı toplayabilir kadın toplar diye ayet mi inmiş eli ayağı yok mu löp löp yerken iyi 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Kesin kaynanan bisiler demiştir yani günah almak istememde bu hep böyle oluyor 
(245 puan) tarafından
Kesin yüzde yüz benzerini bend e  yaşıyom âmâ onlardan önce ben işliyom adamı
(1,334 puan) tarafından
İyi yapıyorsun valla
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Yavaş gel deseydin bazen sustukça tepene ckiuorlar
0 oy
tarafından
Bencr annene deme boşver annesi toplamuyo demek
tarafından
Sizce burda tek sorun sofranın toplanmamasi mi?
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Sen niye ağlıyorsun yaa bir bağır görsun günü pislik adam ya *** göstermez nereye gidersen git o evlat senin bütün hakları sende 
0 oy
tarafından
Hiç bir halt yapamaz. Çocuğu alıp seni kapıya koyacakmis bak bak.

Dik dur ağlama, ağlayınca daha da birşey sanıyor o herifler kendilerini. Bak adam demiyom adam değil çünkü.

Asıl ben çocuğumu alır giderim yüzüne hasret kalırsın deseydin ya
0 oy
(245 puan) tarafından
Bokunu yer bu kaynananin altından çıkmış ondan once davran her zmn  adamı eline alcan cilve yap ama yanında ağlama sakin küçük dusersin kendimden biliyom o hata yaptıkça ben cilve yaptım o pişman oldu 
0 oy
tarafından
ayni seyleri yasadim.esim bana da oyle soyledi ağlamaktan kahrolmustum esinize allah akil fikir versin boyle adamlar basa bela 
0 oy
(437 puan) tarafından
G.tü yiyorsa bişey yapsın bi tokatı yeter uzaklaştırma cıkarmaya sonrasını kendi düşünsün kadını tehtit edip korkutmakla adam olunmuyor herkes yiyor içihor herkes kendi sofrasını kaldırsın allahalla kaynanan sanamı guvenmiş yemek yemiş milletin arkasını toplama uzmanımısın senn baş kaldır biraz sessiz kaldığın için ezmeye calısıyorlar haberin olsun ahh boyle bisey benim başıma gelecek bırak beni tehtit etmeyi o konuştuğu ağzı kulaklarına kadar yırtarım 
0 oy
tarafından
Ya bacım allah düşmanımdan bile uzak tursun böle pislikleri ama siz nasıl buluyorsunuz bu ş**fsizleri niye ezdiriyorsunuz kendinizi baktın şiddete gidiyor durum  ya cık balkona avaz avaz bagır eşyağ at üstüne cık kapıya komşulardan yardım iste bebeğini al git kim kimin cpcugunu alıyorda anasını kapıya atıyor yapmayın kendinize cocuklarınıza bunu ya
(265 puan) tarafından
Hele bir yapsin polisleri kapima yigarim
0 oy
(12 puan) tarafından
Allah kahretsin böylelerini lohusa kadına bunları yapani
(265 puan) tarafından
Aminn inşallah beter olsunlar
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Hiç bi bk yapamz o çocuğu senden alamazlar küçück çocuk 
(265 puan) tarafından
Asla vermem çocuğumu
(1,307 puan) tarafından
Tabi verme sen bırakp gitmediğin sürece bole bişi söz konusu değil
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hiç bir halt ta edemez çocuk zaten daha bebek direk anneye verilir bu konuyu hiç düşünme kız kalkıp deseydin ya ben sizin hizmetciniz miyim evlendim diye aileni çekmek zorunda mıyım biraz pasif misin canım ağlama kız patır patir şöyle öyle susup ağlayınca valla iyic tepene çıkarlar 
(265 puan) tarafından
Konusturmazki bana cevap verme diye bağırır hemwn
0 oy
(451 puan) tarafından
Çocuğu ananın evinden mi getirdin benim karnımdan çıktı deseydin, ne duruyorsun canım anneni ara susarsan daha beter ederler seni. Alamaz çocuğu da çocuk annenindirbunu unutma
(265 puan) tarafından
Aradim annemi bi kac gun daha boyle davranirsa hemen ara getiricem seni dedi
0 oy
(340 puan) tarafından
Cnm git ailen ile çünkü lokusalikta bu tür olaylar olmamalı benim karfsimin başına geldi benzeri hemen alıp bize götürdük sen lokusasin kanaman var o var bu var lokusaliktaki yaşadığın şey seni uzun süre etkiliyor bunuda kendimden biliyorum ayriyeten etrefim hep avukat çocuğu emziriyorsun ve muhtaç anne ile temas kurmak ister bunu devlette biliyor o yüzden çocuk 7yasa kadar anne muhtacligindan dolayı senden alıp babaya vermez korkma 
(265 puan) tarafından
Gondermezlerki canim ne kaynanam ne eşim olacak adam
(340 puan) tarafından
Polis cagiracaksin zorla Zap etmek suç cnm eşim karakolda çalışıyor ordan biliyorum fiber suçları ara
0 oy
(1,784 puan) tarafından
Arsız daha lohusa kadına bunu yaşatan babalik yapamaz kocalık hiç yapamaz 
(265 puan) tarafından
Yapamiyor canim hiçbirini
0 oy
(130 puan) tarafından
Hiç bi halt yapamaz boş laflar niye ağlıyon ki değmez bile o kişi için ben her gün ağladım dayakda yedim noldu gitdi gezdi yatdı uyudu suçlu beni buldu normal değil bari ömrünü harcama düzelir diye sen susrukça o daha da beter konışur sana 
(265 puan) tarafından
Rabbim vicdan merhamet versin Allah ıslah etsin böyleleri

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 240 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Dertli An_ne (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 461 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 725 göst.
0 oy
14 cevap 424 göst.

380,045 soru

11,376,474 cevap

34,862 kullanıcı

...