0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arabamız bozuldu. Motorunun değişmesi gerekiyor ama eşim de araba alalım bu eskidi diyor.Yollarda kalıyoruz. 1yıllık evliyim. 5 bileziğim var 2sini bozduralım üstüne para katıp yenisini alalım diyor. Yardım edecek kimse de yok zaten ailesinin bi geliri de yok eşim onlara da yardım etti.Şimdi kayınpederim yaşlı maaşı alıyo o yüzden bişey istemezler eşimden herhalde  bilemiyorum.kardşi okuyo ona da yardım ediyo. Ben öyle her şeye karışan biri de değilim. Sizce napmalıyım? kıyamıyorum ona da

9 Cevaplar

0 oy
(2,055 puan) tarafından
Zamanında 4 bileziği vardı  4 de çıkarıp  vermiştim  6 yıl oldu  bilezikler  yerine gelmedi pek  gelecek  gibide  değil  helali  hoş  olsun  araba  şart  çocuk olunca 
tarafından
Benim de gelmez sanmıyorum şimdiden böyle ihtiyaçlar çıkınca eli ayağı bağlanıyo insanın
(2,055 puan) tarafından
Şimdiden  derken  kız  milletin ilk  günden  gidiyor  senin  daha  1. Senen
tarafından
Bazıları gözü açıklık yapıp vermiyo sonra yine başka şeylere lazım olcak biliyorum o yüzden emin değilim bu bozdurma meselesinde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence ver ya benim 11 altınım var hepsi eşime feda olsun
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bu devırde zarar edersın canm daha yenı evlısın daha cok yaşayacagınz gğnler var ayagını yerden kesıyomu kesıyo zaten benzın fıyatı ucuyor yenı alıp daha cok yakacaksınz:)yanı bu devırde altnlarını bozdurmak delılık sen yatırımına devam et verme
tarafından
Off bilemedim çaresiz çaresiz düşünüyo bnde görünce üzülüyorum
Hamileyim bebek doğmadan alabilsek diyo
(2,705 puan) tarafından
Bıdr bebek varken asla ama asla yapma bılerek yapıyodur sçzayıf noktandan vuruyo:)gidişast iyi degil ortalık karışıyorken bırde bebek olcakmş yani o cocugun garantısı bence bozdurma asla arabs dedıgın nedır kı alısır herseyebister yarn kanma
0 oy
(5,043 puan) tarafından
Altın şuan düşüşte cnm bilgin olsun 
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Bizde ev istyruz Rabbim nasip etsin insallh eşim onun dışında hiçbir şey için istemez Rabbim herkesin gönlünde kini versin hayirlisiyla
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Bence bozdur eski qraba çok masraf çıkarıyor 
0 oy
(3,892 puan) tarafından
ben ev icin hepsini verdim ama araba icin vermezdim canim
0 oy
tarafından
Ver ama bu aralar düştü altın zarar edersin gibi 
0 oy
(2,327 puan) tarafından
Benimde 7 bileziğim vardı sattık araba aldık arabayı da 4 ay sonra satıp ev aldık. Hersey bizim için, ver gitsin:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 281 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 828 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 367 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,017 göst.