0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Eşimle bugün borclari yüzünden konuştuk. Ben 4-5 ay önce memlekete erken gittim arkamdan da 15-20 gün sonra o geldi. Ben yokken sürekli benle kavga ediyordu. Her gün neden aramadın dedigimde bir bahane bulup kavga ediyordu. Megersem arkadaşıyla barlara falan gitmişler içkiler falan tabi yalanlıyor ben gitmedim kartımı ona verdim diye gram inanmiyroum. Bu süre içinde de 50 bin sözde bitcoin oynamış. Borc içinde yüzüyoruz. 7 aylık çocuğum var doğdu doğalı hiç birşey almadık. Al diyor ama iki üç parça ikizler toplu almamız lazım çünkü artık olmuyor. Neyse dedim ki hakkımı helal etmiyorum seni baştan çıkaran o şeref.siz arkadaşın falan. Bana diyor ölsen de kurtulsam. Düğün zamanı asla borç yaptırmadım. Hep ucuz şeyleri aldım hepsi içimde kaldı. Neyse neyini eksik ediyorum doyuramadim seni. Falan filan neler neler. Dedim keşke senin gibi biri olsaydı karşında diyor. Keşke kurban olurdum. Ailen hiç mi akıl vermiyor falan dedim. Görümcem her aldığı şeyden övünür benim yanımda hep içime battı ondan bahsederken sakın benim ailemi karıştırma falan filan. Yaptıkları değil söyledikleri çok zoruma gitti. Kpss sınavına gircem onu bekliyorum. Yoksa bir dk durmazdim. Gurbetteyim ama 2 yıllık evlilikte 20 yıllık şeyler yaşadım. Doydum. Duyduklarıma çok ağlıyorum. İkiz çocuğumla baba evinde yaparım demi arkamdalar şükür ama çalışsam daha mutlu olurum. İstemiyorum seni dedim. Sakın dokunma bana karilik bekleme benden dedim. Evin ihtiyacını hiç eksik etmez ama borç üstüne borç bıktım. Yetti canıma 

3 Cevaplar

+1 oy
(1,995 puan) tarafından
bekleme daha bi dakka daha . 

Rabbim güzel kapılar açsın sana 

eşine de yazıklar olsun.. 
(32 puan) tarafından
Sınavı da beklemeyim zaten bı pok olacağı yok. Aminnn aminnn
(1,995 puan) tarafından
nerede gurbettesin
(32 puan) tarafından
Bingöl Kiğı
-Reklam-
+1 oy
(10,978 puan) tarafından
Sınavı bekle, hiç kavga etme üstüne varma. Bu rada ailenle konuş planını yap. Gelip alsınlar. Ne buya. Kartını vermiş miş. Sebep? Neden arkadasım zıkkımlanacakken ben ödeyim. 
(32 puan) tarafından
Öyle işte. Tek Sinav bekleyip beklememekte kararsızım
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Daha düşnme boşver kurtlmana bqk
(32 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
(1,307 puan) tarafından
Hakknda hayırlısı olsun inşaallah canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.