+2 oy
1,562 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
Emekli çocuğu olmayan bı komşumuz var çok samimiydik hep gelirdi aramız gayet iyiydi taki maskesi düşene kadar. Eşim haftada 1 eve gelir işinden dolayı ben hep yanlızım cocuklarla. Annemlere Mersin'e gittim buda eşime karın seninle paran için birlikte (eşimle aramizda 14 yaş var) sen çalışıyorsun o harcıyor gece sizin odanın ışığı 2 3 lere kadar açık demiş eşim de korktuğu için ışıkları kapatmıyor çalışıyorsam ailem için çalışıyorum harcasın sende numaramı sil bize gelme artık böyle düşünüyorsan demiş. İnsanların ne kadar haset olduğunu bı kez daha anladım aradım açmadı eve geçince ilk işim kapısına dayanmak olcak edepsizin  şuan çok sinirliyim hepte guvendiklerimden çıkıyor bu fesatlıklar

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok artık ya.

Kocan ters biri olsa sana güvenmese ya seni öldürse ne olacaktı o zaman. Dengesiz ya. Ona mı kalmış öyle konuşmak 
(59 puan) tarafından
Evet çok sınırlı biri normalde ama banada güveniyor Allahtan
(1,701 puan) tarafından
Ayy başımdan aşağı kaynar sular döküldü resmen abooo nedemiş hele ors...
(59 puan) tarafından
Kendisi gibi sanıyor herkesi dengesiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oy ne olay çıkarırım ama ben bunun üzerine. 
(59 puan) tarafından
Evime geçeyim yapacağımı biliyorum ben o edepsize
tarafından
Enişte iyi demiş. İnsanlar çok terbiyesiz.
(59 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Vey edepsiz ettiği lafa bak esin iyi cevap vermiş ama deseydi keşke sen de bizim odamızı benim karımı mı gözetliyorsun diye ben bile sinirlendim ta burda 
(59 puan) tarafından
Gözü hep üzerimizde zaten eşim eve gelince arardı eşin mı geldi araba kapıda evet deyince hemen bize gelirdi geç saatlere kadar dururdu
0 oy
(1,307 puan) tarafından
İnanmıyorum gerçekten böyle mi demiş pws doğrusu Allah dan eşin anlayşlı o ole dedkten sonra kötü düşnmemiş ki ağznn payını vermiş 
tarafından
Belki içine bir şey katıyordu, ayy inşallah yememissinizdir.
(1,307 puan) tarafından
Kız bu kadnınn niyeti belli blkş yapmaz demiceksn işte herkezede o gözle bakmican ama dikkatli olucan bnm komşularm değil yemek getrmek eşimn evde oldğu zaman aramazlar bile zile basıp bişi getrmeyw çekinirler mesajlar sadece yinede dikkat etmekde fayda var her zaman
(59 puan) tarafından
Yemekleri çok acı çoğu zaman yemiyorduk
(59 puan) tarafından
Aynen ya yapar mı yapar benim salakligim yaşlıdır sorun olmaz diyordum beter çıktı daha dikkatliyim artık
(1,307 puan) tarafından
Bu devirde yaşlısı genci yok ki valla
0 oy
tarafından

Bı kendime bide aynada gördüğüme inanırım güvenirim bunu bana hayat kafama vura vura öğretti saolsun

Sende kes alakayı o ne biçim komşu öyle hesap sormaya bile değmez boşver 
(59 puan) tarafından
En güzeli o valla ya kendinden başkasına guvenmicen büyüktür günahtır dedik meğer neler düşünüyormuş
0 oy
tarafından
Bunu diyen erkekmi kadın mi ne demek istiyor 3 e kadar açık diye bnde çok sinirlendim şimdi 
(59 puan) tarafından
Kadın söyleyen kişi erkek olsa eminim eşimin tavrı farklı olurdu ona karşı
tarafından
Eşinde gözü var Heralde bu devirde hiç kimseye guvenilmez
(59 puan) tarafından
Banada öyle geliyordu başta sonra anası yaşında kadın olmaz diyodum herkesten herşey beklerim artik
0 oy
(1,995 puan) tarafından
O ne demek öyle ya nereye getiriyor lafı pislik Allah bildiği gibi yapsın
(59 puan) tarafından
Aklınca bizi ayıracak ama almış ağzının payını bende gidince hakkından gelcem sabırsızlıkla bekliyorum o günü
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Terbiyesiz kadına bak ya ben olsam duramazdim valla evime gider bi güzel hallederim sinirlerim geçmeden eşine helal olsun valla iyi cevap vermiş 
(59 puan) tarafından
Abimin düğününü bekliyorum yoksa çoktan dayanmıştır kapısına eşimden cevabını almış benden ayrı alacak o yarım akıllı
(1,437 puan) tarafından
Hayır direk iftira atmış yani kadın
(59 puan) tarafından
Aynen yokluğumu fırsat buldu ama elbet donecem evime hakkından gelcem yanına bırakmam asla
0 oy
(3,250 puan) tarafından
Resmen yılan ya bu kadar da olmaz ne hakla bunu eşine söyleyebiliyor yuva yıkar ocak söndürür böyleleri
(59 puan) tarafından
Niyeti oymus belli ki ama Ben orda olsaydım cesaret edemezdi de yokluğumu fırsat bulmuş bide eşimin bana anlatmayacağını düşünmüştür eve geçince hakkından gelcem onun
(3,250 puan) tarafından
Hiç muhatap olma bence
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Bu gece sizin odanun ışıgı 2,3 lere kadar acik demek dupeduz karın seni aldatiyo demektir ben o karıyı bogmustum suan
(59 puan) tarafından
Keşke orda olsaydım elimden alamazlardi da zaten yokluğumu fırsat bulmuş demek eve geçince yapacağımı biliyorum ona eşimin gece gelmediğini benim nasl korktuğumu biliyo yinede bunu söylemekle niyetinin ne oldugu ortaya çıktı zaten edepsizin
0 oy
(13,090 puan) tarafından
Kişi kendinden bilirmiş işi demekki o gencligidne  kocası evde yokken yemiş bir b.klar 
(59 puan) tarafından
Ben anlatmıyorum ama gençliğinde üvey annesine kız kardeşine en yakın arkadaşlarına neler yaptığını kendisi anlatırdı ben o kadarda değildir diyordum ama taniyamamisim demek ki maskesi düştü artık
(13,090 puan) tarafından
Aklımdaki soru gece onun ne işi varmışta senin ışığını açık görüyormuş oldu zaten ilk evlerden ırak öyle komşu arkadaş olmaz olsun
(59 puan) tarafından
Çoluk çocuk iş güç olmadığı için sabah ezanina kadar uyumuyor i evlerimiz karşı karşıya bizim odada tam onun tarafa bakıyor gerçi zaten gözü hep bizim evde eşim ne zaman geldi ne zaman gitti ben nereye gidersem kim bize geliyorsa hep gözetliyor kendisi ben uyardım artık görmedim ama demek ki devam ediyormuş bakmaya
0 oy
tarafından
Aptalmi o ya gece isik acik ne demek ne var benimde eşim gece calistigin oglumla yatiyorum isik hep acik oluyo korkuyorum ne edepsizmiş gercekten terbiyesiz insan nasil adama bunu diyebilir ya
(59 puan) tarafından
Eşim bana zarar verse veya boşanma derecesine gelsek ne yapacaktı acaba dengesiz. Allah'tan eşim beni tanıyor güveniyor ağzının payını vermiş onun
tarafından
Helal olsun iyi cevabini vermiş eşin ama gercekten iyi bi ders ver insanlar hakkinda konusulmayacagini ogrensin terbiyesiz
(59 puan) tarafından
Diğer komşularım melek gibi ama bu çağırın niyeti farklıymış öğrendiğim iyi oldu haddini aşmaması gerektiğini gostercem ona ztn
0 oy
tarafından
Terbiyesiz resmen kadın mi erkekmi bunu diyen eğer kadınsa bence kocanda gözü var gibi yoksa onane ona mı kalmış ne demek gece benim evimimi gozetliyomus hatsiz ben olsam kavga ederdim kapısına dayanirdim iyi balı eşin cevabını vermiş benim eşim olsa kavga ederdi sana mı kaldı diye 
(59 puan) tarafından
Bunu söyleyen kadın canım erkek olsa eminim eşim daha farklı yanıt verirdi. Gözü hep evimizde zaten eşim gelince arıyor geldi mi arabası kapida diyodu oda geliyordu evlilik yıldönümümüz de bile benide çağır gelcem diyordu tabiki çağırmadım oda küsmüştü
0 oy
(10,950 puan) tarafından
Ne yazıkkı bir ugrası olmayan insanlar etrafa külfet ve etrafı gözetler oluyor.durusunu bozmadan hesabını sor ki etrafa da gözdagı olsun. 
(59 puan) tarafından
Aynen eve geçince yapacağımı biliyorum
(10,950 puan) tarafından
Seviyeni düsürme ki herkes onu ayıplasın
0 oy
tarafından
Insanlara neden bu kadar yuz veriyorsunuz komsu nedir ya bu kadar samimiyet kurmayin insanlarla hep bir mesefa olsun aranizda bakin olaylar nerelere geliyor
(59 puan) tarafından
Haklısın bende yaşlıdır çocuksuz evde hep yanlız günah dedim samimi davrandım sonunda yedik kazığı
tarafından
Aman kimseye guven olmaz
0 oy
tarafından
Kız bu gözünü eşine dikmiş olmasın ben başka bişey çıkaramadım anlattıklarından 
(59 puan) tarafından
İlk başlarda bende onu sezdim sonra anası yaşında kadın olmaz heralde dedim ama yaptıkları bunu gösteriyor Allah'tan eşime güvenim sonsuz
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Brnim komşuda gorumceleri görünce birlikte dedikodu yapmsti hatta sürekli dışarı çıkıyor demişti üstelik sadece kapıda görsek selam verirdik o kadardı muhabbet. Elbette ki gorumceleden cesaret almıştır. Duydum duyali bir daha asla muhatap olmadım.

neyse bebek doğdu kaç ay geçti virüs çıktı bu kapıya geldi ya çıkamıyorum binadan sadece senin ve yandakinin ckcigu vae onunki çok küçük bana bebek bezi verir msn dedi.

Verdim 

Hala da olmuyorum.

Oda olmuyor

Hayatımmz salata değil ki maydanoz olma derdindeler gerçi bublar maydanoz değil soğan derdindeler korkuyorlar...
(59 puan) tarafından
Aynen bende samimi davranarak i cesareti verdim demek ki ama artık evimin onunden bile gecemez
0 oy
(48,690 puan) tarafından
hey Allah im esin anlayışlı biri olmasa o isik muhabbeti cok ucu acik nereye ceksen gider ima ettigi sey cok ağır 
(59 puan) tarafından
Aynen amacı huzursuzluk çıkarmak zaten ama Allah'tan eşim beni bilir bide kocası evde olmayan kadının ışığı kapatması kadar normal bişey olamaz
Buda işi başka yere çekmeye çalışmış ağzının payını almış
(48,690 puan) tarafından
manyak kari ya
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Keşke kadın olduğunu da belirtseydin herkesin aklına kötü kokular gitmiştir. Densiz bi kadınmış ilişkinizi kesin.
(59 puan) tarafından
Yorumlarda belirttim kadın olduğunu bundan sonra gorusmeyiz asla onla
0 oy
tarafından
Balım bence eşin çok güzel ağzının payını vermiş hiç muhattap olup da bişey deme 
(59 puan) tarafından
Bende haddini bildirmesem daha ileri gidebilir
tarafından
Sana zarar vermesin eşinde yokmuş yanında
(59 puan) tarafından
Yok kız bişey yapamaz ben 25 yaşındayım o 66 bı gıdımlık canı kalmış onuda ben alacam kesin
tarafından
Aman ya elleme dengesiz belki kavga etsen eşinde haksız görür seni bence çok güzel cevap vermiş çocuk colugun var sinirle kalma sakin sakin düşün
(59 puan) tarafından
Attığı iftirayı yanına bırakmak istemiyorum eşimde bulaşma diyor eve geçince Allah kerim bakalım

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 816 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 312 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 523 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.