0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ogluma 2 besik aldik 2sindede uyumadi yanimda yatirdim baska  biyerde uyumuyo simdi ama dün yataktak dustu heryerinde yastik olmasina ragmen yer yatagi yapmak istiyorum ama döşegim yok nasi yapablrm yorgan baddaniye falan yapsam olur mu eşim yerden soguk alir cocuk diyo ama napsam bilemedim yatakta duscek die korkuyorm hep  7 aylik dha

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
En alta iki kat battaniye üstünede 2 kat et yorgan al sana yer yatağı bu sicakta soguk almaz kız
tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(12,497 puan) tarafından
Yorgan olur tabiki hava sıcak hiç bişi olmaz 2 ye katla

Kışın da sünger yataklar var onlardan alırsın 
tarafından
Tesekkur edeeim canim bir sureligine yere gecicem canim normalde eşim bekarken aldigi yatagida getirdi ondada uyuyor oglum ama dusuyoe yatak koruyucu alicam onu alana kadar yerde yatmak mantikli
(12,497 puan) tarafından
Anladım canım evet ne olur ne olmaz yerde uyusun hem daha da rahat eder yayıla yayıla uyur artık ;)
0 oy
tarafından
Benimde yatağım yok normal bizim yatagimizi aşağı aldım öyle yatiyoruz
tarafından
Olabilir mantikli canim tesekkur ederim
0 oy
(10,090 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bebek yataginin ic yatagi nasil canim. Bizim korumaligimiz yoktu daha yayli yatagini yere koymustum etrafinada yorgan yastik duserse yere inmesjn diye

Boyleydi :D

tarafından
Kuzum benim maşallah  nasil uyumak öyle :D:d bu kadar buyuk degil ama aslinda esimin bekarkenki bazasinida getirdi evlenirken oda var ama  korumalik alana kadar idare edicem gerci korumalik aldigimda ayaga kalkmaya calisincada sorun olcak
(10,090 puan) tarafından
Ay tatilden gelmistik gecen sene bu :D bayilmis. Ne kadarlik canim bebegin
tarafından
7 aylik canim
(10,090 puan) tarafından
Ayy ne ugrsstim kiz ben bu yatakla :D 9 ayliktan beri kendi odasinda yatiyor ama bu yatak neler cekti yerlerde ordan oraya duvara dayadim yok minder koydum yok surekli biseyler degistirdim. Yukardan duser dedim falan sonunda bu haziranda yani oglum 21 aylikken yatak bariyeri aldim yukari cikardim :) herkes rahatladi simdi kendisi iniyor cikiyor istedigi gibi. Seninki daha kucuk yani sikinti olabilir birakmiycaksin hemen alicaksin uyaninca
0 oy
tarafından
Neden oyun parkı kullanmiyorsun
tarafından
Ilk besik alirken aklima gelemedi fiyatlarida pahali biraz canim
tarafından
Letgodan alsan. Ben oyun parkından cokk memnunum
tarafından
Bi bakik fiyatlarins cok sagol canim uygun bulursam olabilir
tarafından
Yazık kuzum çocukta yatakta daha rahat ederm kış geliyor soğuk olur yerler.
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kendi yatağını yere koy yine birlikte yatın. Evde yer olsa ben de öyle yapcam ah
tarafından
Kendi yatagi kucuk kalir ikimize canim
(3,491 puan) tarafından
Senin yatağından bahsediyorum
0 oy
(1,989 puan) tarafından

Kendi evimizde iki minderi yan yana koyup çift  kişilik çarşaf geçirip yatak yapmıştım oğluma döne döne uyurdu 

Sımdi başka sehirdeyiz Burda'da tek kişilik bazanin yatağını yere koydum yer yatagi yaptım öyle uyuyor 

Oğlumda besiklerde hiç yatmadi iki tane beşikti besige koyduğumuz an uyandırdı 

Sıfır besikleri vermiştik ihtiyacı olanlara 33 aylık hep yer yataginda yattı :) hala yatıyor :)

0 oy
(867 puan) tarafından
Canım ben oğlumu 1 yaşından beri yer yatağında uyutuyorum cunku asla beşiğinde uyumak istemiyordu ve senin yaptığın gibi yanimda uyuttum ve düştü burnu falan hep kanadı. Ben önce büyük bir yorganı tek kat seriyorum üzerine de kendi yorganı var onu seriyorum öyle uyutuyorum sabaha kadar döne döne uyuyor. Hiç de üşütmedi yani Şu an 2 yaşında 
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Battaniye iki katlı yap ser altına bende öyle yapıyorum 
0 oy
(222 puan) tarafından
Pamuktan mis gibi bir yer döşeği yaptır ben öyle yaptım sağa sola döne döne yatıyor düştü derdi yok kış gelirse altına battaniye filan sererim yerler parke 
0 oy
(11,415 puan) tarafından
Besiginin yatağı ufak mi onu koysan eğer yataktan dışarı çıkarsa üşütür yatak bariyeri de kullanabilirsin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 419 göst.
18 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 380 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 429 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 665 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,691 cevap

34,975 kullanıcı

...