0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (1,218 puan) tarafından
Dün 11 civarı doğum yaptım oğlum kakasini yapmadı hiç normalmi bu durum 

6 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yapması lazımdı şimdiye sormadın mı yada hemşireler sormadı mı genelde ilk onu soruyorlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hastanede olman lazım şuan sorsana orda doktora 
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım benim oğlumda yapmadı sordun mu belki doğum esnasında yapmıştır. Doktorum demisti benim elime yapti kerata:)
(1,218 puan) tarafından
Valla hiç öyle bişey demediler doğum esnasında yaptı diye bende geldi geleli yapmadi dedim fitil verdiler yaptı
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hemşirelere sor kuzum 
0 oy
(453 puan) tarafından
Şuana kadar yapması lazımdı ebene yada doktoruna soyle 

Bide senin bebegim için demiyorum yanlış anlama bi haberde görmüştüm tvyede çıktı anne dogum yapmış bebegini takip etmemiş 10 gün mü ne bebek kaka yapmamis doktora muaneye gitmişler meğer bebekte makat deliği oluşmamış doktor hemen ameliyata alıp açmış yani senin için demiyorum aklıma geldi anlattim 
tarafından
Ay yazık ya İçim acıdı
(1,218 puan) tarafından
Söyledim canım fitil verdiler yaptı
(453 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım

Bu arada soruna cevap vericem die kutlamadım seni gozun aydin sağlıkla büyüsün yavrun hayatı başarılarla mutluluklarla dolu olsun hayırlı evlat hayırlı eş ebeveyn olsun:)
(1,218 puan) tarafından
Amin inşallah canım lohusa psikolojisi hemen başladı ağlıyorum bazen bir oğlum daha var üç yaşında bu bebeğe salliyo beşiği hızlı oyuncak yiyecek vermeye çalışıyor yanında bağırıyor yüksek sesle umarım tez atlatirim bu dönemi
(453 puan) tarafından
Ohooo benim 2 yasinda bi kizim var bide 6 aylik ikiz ogullarim kizim ben olmadığım zaman kardeşlerini isiriyo vuruyo yere düşürmeye calisiyo bu zamana kadar hiccc birsey olmadi biraz fazla dikkat edicen o kadar moralini bozma sen
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Belki doğumda yapmıştır sormadın mı onlar sorar genelde benim kızımda çişini doktorun eline yapmış geldi söyledi kızın elime çiş yaptı diye sonra kakasını sordular içini temizlemsi lazım yaptımı diye 
(1,218 puan) tarafından
Valla hiç sormadılar bende sonra söyledim fitille yaptırdılar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 61 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 45 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,868 cevap

34,886 kullanıcı

...