0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar kaynanmla aynı binada yaşıyoruz dün demisti misafirler gelck bugün kayınpederim gelmicek dedi kayınpederimin ablasi yeğenleri falan gelckti neyse babam aradı beni bugün pazar gelinde cockalri gezdirelim dedm eşimde 4./ 12 vardiyasnda ozman dedi sizi anne birakayim gece iş çıkışı aliirm dedi bnde TM dedm hazırlandım smdi kaynanm geldi misafirler gelcek dedi napsam bilemedim gitsem sürat ascak. Çünkü bu gelen misafirler ilk defa gelck  eşimde git dyo boşver dyo  sizce napsam 

8 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Git bnce sonucts sana degil kaynama geliyorlar
-Reklam-
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Bana kaynanam dünden misafir gelecek diye haber verse ben gitmezdim annem gile. Belki yardıma ihtiyacı olur hem kendin de demissin gelenler ilk defa gelecek 
0 oy
(2,445 puan) tarafından

Canım bence kaynananin yanına git bosver kötülük olmasın başka zaman da gidersin annene 

Ben olsam gitmem rahat olamam sonuçta kaynamama misafir geliyor sonuçta o evin gelinisin
(1,186 puan) tarafından
Aynen cnm esim GT dedi ama vicdanen rahat gezemem ne kdar kaynanam.nankorse kayınpederimin Hatri için gitmedim
0 oy
tarafından
Aman aşarsa assin misafir ona geliyo sana değil 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Sonuçta kaynananda napsin ki gelmicekler gelcekler olmuş boşver yanında ol annene sonra gidersin gerek yok 
(1,186 puan) tarafından
Bnde.byle düşündüm cnm gtmicem
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Eşin git diyo gelen kaynanana geliyo salla gitsin gez ya boşvet
0 oy
tarafından
Git tabi. Bir gelecek Bi gelmicek oyuncak mı bu. 
0 oy
(561 puan) tarafından
Esin git demis zaten git bence hem onlar once gelmeyecek demisler misafir sende ona gore plan yapmissin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 321 göst.
0 oy
4 cevap 49 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayparca (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 67 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 92 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu