0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Hamileyim 18 haftalık sayılırım. Az önce bebek bir tarafa toplandı orası yumurta gibi oldu eşimde karşıda oturuyor oyun oynuyor. Çabuk gel bak dedim heyecanlandım çünkü. Oda gelemem şuan dedi. Karnimi da sevmiyor normalde. Hiç heyecanlı değil ama ilk bebeğimiz ve kendisi çok istedi olmasını ne bileyim normalmi yoksa benmi çok aliniyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kizz askos :( bn üzülürdüm ama boşver belki dikkat Gerektiren bişi yapıyordur
(679 puan) tarafından
Hayır pubg oynuyor bırakabilir o an çokta önemli değil
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Erkeklerin geneli böyle canım boşver üzülme bebeğini düşün 
(679 puan) tarafından
Onun için daha çok üzülüyorum zaten böyle umursamaz bir babası olacak. Ne bileyim önceden böyle değildi aslında noldu anlamadım
(1,750 puan) tarafından
Eşimde aynıydı şimdi ni gorsen var ya kurban olup geziyo erkekler pek anlamıyo şimdi ama doğunca bizi unutuyolar
0 oy
(3,507 puan) tarafından

Benimkide karnım küçükken hiç umursamiyodu şimdide benden çok bebegini seviyo daha küçük oldukları için pek onemsemiyolar ilk zamanlar :D

(679 puan) tarafından
Bilemiyorum ki benim karnım şimdiden belirdi ben diyorum bak ne kadar büyüdü degilmi falan oda diyorki hayır çok abartiyorsun
(3,507 puan) tarafından
Hele iyice hareket etsin yanından ayrilmaz merak etme eşime gel sev diyodum ben kucağıma almadan sevmem dioodu şimdi de oğlumla sohbet ediyo o da babasına tekme atiyo :))
(679 puan) tarafından
İnşallah öyle olur
(3,507 puan) tarafından
Olacak üzülme:)
0 oy
tarafından

Benim eşimde canı istediğinde gelip seviyor ama ilk hamile olduğumda yani yeni öğrendiğinizde daha düşkündü

Sanırım erkekler böyle 
(679 puan) tarafından
Yok benimki ilk zamandan böyle işte bende onu anlamıyorum
tarafından
Bilmiyorum canım ya ikinci hamileliğin mi eşinle bir konuş ve üzüldüğünü söyle
(679 puan) tarafından
Hayır ilk. Ben söyledikten sonra ne anlamı kalır ki
tarafından
Ama sen rahatsız olduğunu söylemezsem nerden bilsin ki senin kafana takip üzüldüğünu bence eşinle konuşmalısın
(679 puan) tarafından
Denerim çok teşekkür ederim
0 oy
(504 puan) tarafından
Canım erkekler bizim gibi değil. Bebek rahime düştüğü andan itibaren sevgisi merhameti herşeyi içimize düşüyor çünkü bebeği içimizde biz büyütüyoruz. Biz bebek rahimde olduğu andan itibaren anneyiz ama erkekler öyle değil malesef hem duyusal yönden hemde fiziki yönden bizim gibi hissetmeleri imkansız. Ancak bebek doğduktan sonra baba olabiliyorlar. O yüzden üzülme:)
(679 puan) tarafından
Onu yüzüne söyledim dün hemde. Dedimki artık yavaş yavaş biseyler alalım dedim o ne dese begenirsin. Ortada fol yok yumurta yok .d ne diyeyim ben buna daha ne istiyorsun dedim illaki elle tutulur bişey olunca inanacaksin dedim
(504 puan) tarafından
Sen boşver bacım vallahi erkekler o toplara girmiyor ya bak benim kocam bana ne diyor kendi işi olduğu halde diyor ki bu kış sana yardımcı tutayım bebeğe ikiniz bakın sen iki bebeğe nasıl bakacaksın bana karışmada diyor bak bak lafa bak bende dedim sen bakıcıya vereceğin parayı her ay bana ber ben bakarım ikisinede merak etme :Dddd
(679 puan) tarafından
Oooh valla öyle demesi bile mükemmel ben öyle desem sen ne güne duruyorsun der bana valla
(504 puan) tarafından
Ya işte benimkide başından atmak için yani bana dokunmayan yılan bin yaşasın hesabı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 788 göst.
0 oy
10 cevap 255 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hafize12345. (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.

382,754 soru