0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (280 puan) tarafından
Cuma gittim doktora spral cikarmadi pazartesi gel dedi bende kararsizim çıkarsam mi kizim 3 buçuk bi yandan bugun olmazsa yarın olacak çocuk bi yandan kizim biraz büyüsün diyorum elim soğumuş fikir 

7 Cevaplar

0 oy
(287 puan) tarafından
Valla bitane daha yap beraber büyüsunler benim kızım 2 yaşında oğlumda 4yssinda beraber büyüdüler valla zorlukları çok fazla ama buyuduklerinde çok iyi oluyi
-Reklam-
0 oy
(974 puan) tarafından
Tam zamanı bence büyük okula başlayınca yenidoğan la uğraşmak daha zor olur 
0 oy
(280 puan) tarafından
Pisman olur miyim kafam allak bullak
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Canım zaten spiral çıkar çıkmaz hemen olacak diye birşey yokki bazen geç te tutabiliyor bazı insanlarda seneler bile geçebiliyor korumasız ilişki olsa bile , bence çıkarttır bakalım ne zaman olursa hayırlısıyla zamanı gelmiş eğer 1 çocuk daha istiyorsan 
0 oy
tarafından
Maddi olarak bakarım diyorsan yap beraber buyurler Güzel olur ama maddi olarak ucu ucuna anca dersen yapma canım 
0 oy
(13,302 puan) tarafından
Bence zamanı gelmiş hamile kalasıya bebek doğasıya kızın 4.5 yaşına gelir bence gayet ideal yaş farkı fazla da arayı açmaya gerek yok kızın ablalık yapacak yasa gelmiş okula başlamadan yap bunun bebekliği onun okul çağına gelirse daha zor olur 
0 oy
(763 puan) tarafından

Şu dünyaya bi çocuk bile fazla bence artık olan hep çocuklara oluyo maalesef pandemi bile o kadar çok etkiledi ki çocukları düşüncen yoksa bence hiç yapma ikinciyi ama düşüncen varsa fazla gecikmeden yap çocuk büyüynce daha bi zor olur canım hazır herşy sıcağı sıcağına hallet bu işi derim :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 168 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 626 göst.
0 oy
25 cevap 467 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 285 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu