0 oy
934 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,366 puan) tarafından
Kızlar başınıza neler geldi neler ben diyorum bseyden çok soylenmicen Allh sana öyle bı tokat vuruyoki gerçekten kızım yağ dökmüş patates kizarttgmiz yağı havuza dökmüş eşim çok kızdı bende öyle ama çokta tepki Venedik öğlen gibi döktü 6ya kadar yağı temizlemeye çalıştı havuz boşalıp tekrar dolacak fln dedi fazla temizleme atsak sağlığa zarar dedi havuzcu gelmiş biz disardayken havuz boşaltılıp fırçayla temizlenmesi gerekiyor demiş paramızın yarısını verin dedim baya masraf etcez 25 ton su ,dediler yarın da kalicaktik burda eşim diyor sabahtan gidelim bende diyorum geceden baslarlarsa doldurmaya belki öğleden sonraya kadar dolar umudundayim gecmi dolar sizce su başıma gelene bı bakın çok şansızim çok 

19 Cevaplar

+12 oy
(1,713 puan) tarafından
Yağ gibi üste çıkmak bu olsa gerek hem suçlular birde üstüne parayı geri istiyorlar 
(1,713 puan) tarafından
Görmemişin tatili olmuş gözümüze gözümüze sokmuş nazarimiz dokandi bak çocuk yağ dökmüş havuzaa:D
(2,366 puan) tarafından
Bencede görmemişsin iz belli
(1,713 puan) tarafından
Seninde görmediğin çok belli oluyo
(1,783 puan) tarafından
Ben hiç evimden çikmiyorum tatil ne ki bilmiyorum :))) daha bayramda kapadokya daydim hamdolsun :)
tarafından
Aynen hem 25 ton su boşa gitsin sizin yüzünüzden hem de para isteyin üste, oh ne ala memleket
-Reklam-
+4 oy
(7,721 puan) tarafından
Aklımdaki tek soru tatildesiniz ve çocuğunuzun elinde kızartma yağı ne alaka nerden geldi o yağ 

Lütfen sorumu cevapsız bırakmayın 
(482 puan) tarafından
Sanırım otel parasını almak için çingenlik yapmışlar, :))) yoksa kızartma yagi ne alaka
(4,426 puan) tarafından
Tüm kullanıcılar da tek bir soru ") bakanshnssbs
(7,721 puan) tarafından
Ama bayan ısrarla cevap vermiyor: )
(2,366 puan) tarafından
Sizin sorunuzu cvpsiz bırakmam ama hadsizlere yorum yok patates kizarttim ve bı anlık az bı yağ vardı tencereye birlikte atmış biz resm cekiliyorduk büyük kızımda yanimizdaydi zaten arkanızı dönelim bı iş yapar
+3 oy
tarafından
Havuzu kirleten sizsiniz, paranın yarısını niye istiyorsunuz onu anlamadım.
(2,366 puan) tarafından
Başka yerden tutalım die 1gunumuz çöp olacak ama onlarda zamanmzdan çalıyor
(830 puan) tarafından
Bende anlamadım zarar edenler onlar ne diye geri verecek üstüne almaları gerekiyor
(2,366 puan) tarafından
Ben 8400 odemisim parammi varda
+2 oy
tarafından
acikcasi sizin gibi olmak isterdim ve bazen de cok ozeniyorum boyle yaptigini gormemek cok guzel bir duygu olsa gerek.. gununuz ziyan oldu evt ama baskalarinin tatilini de siz mahvettiniz..
(2,366 puan) tarafından
Yaptığımı görmeyip ben ne dedim burda onların suçu mu dedim ben zaten nasl döküldü hayretler icersindeyim günümüz tatilimiz zehir oldu bunu de ekte özgürüm ve haklıyım ne var bunda acayip karşılıyorsunuz wlla bende özeniyorum öyle insanlara hamsi olmaya çirkef olanlara ama öyle deglm ne yazikki baskasinn tatilini mahvetmedik cnm gitmemize 1.5gun var ve daha da fazla saat başkalarının tatili mahvolmck onlara hazırlık biz içindeyken
+2 oy
(3,451 puan) tarafından
Şunları okuyunca aklıma tek şey geldi.. İLAHİ ADALET.

Yani sen annen çocuklarına bedava baktığı halde bi telefon istedi diye neler demiştin, (sonradan eşin almıştı) 

O paranın sizden çıkacağı varmış.. 

Bide kızartma yağı çocuğun elinde geziyo alıyo havuza atiyo siz nerdesiniz o sırada? Zaten küçücük bungalov yani. Şu olay annen bakarken başına gelse kadına demedigin kalmaz gerçekten ya
+1 oy
(1,750 puan) tarafından
Valla bacım hiç tatile gitmedm bilmiyorum nasıl oluyo postun yukarı çıksın
(2,366 puan) tarafından
Tmm cnm
+1 oy
(966 puan) tarafından
Çocuğun elinde kızartma yağının ne işi var tatil yerinde? Hem bir havuzu kirletecek kadar ne kadar yağ dokebilir bir çocuk? çocuğunuzu fazla mı boş bıraktınız? Daha kötü bir şey başına gelebilirdi çocuğun.
+1 oy
(196 puan) tarafından
Yorumları okuyup kahkaha attıktan sonra bir kimyager olarak söylüyorum :) canım geçmiş olsun öncelikle yazık olmuş tatiline. Şöyleki yağ suya karismaz evet ama havuz suyunun içinde bulunan kimyasallarla etkileşime geçer. Yani sen yüzeysel olarak temizlenebilecegini dusunsen de öyle olmaz. Sen yağ dolu tencereni su ile doldur sonra git tenis topu falan at öyle temizle olacak şey mi :) yani hatalı olan sizsiniz elbet ama 25 ton su dolacak ve mecburi deterjan vs. Artık ne işe onunla temizliği olacak. Yani yağli şeyleri sabun çözer anca. Herkes biliyordur bunu.  Sizin parayı istemeniz abes olmuş çünkü adam siz o gün tatil yapacaksınız diye size rezerve ediyor o zaman herkes kafasına göre tatilini bırakıp döner geri böyle bir mantık yok. Siz havuzu kullanmayacak siniz demekki belli bir süre. Sonuç olarak sizin hatanız. Burada mağdur olan karşı taraf siz degilsiniz maalesef size parayı vermezler ben olsam bende vermem. Niye mekanımin gününü boşa cikartayim ki. Hiç bir. Otel vs. Yapmaz bunu. Geçmiş olsun tekrar
0 oy
tarafından
kanka sizi kazıklamışlar diye yorumladım
(2,366 puan) tarafından
Niye öyle düşündün ertesi güne bizim cikisiniza.musterileri var doğru deglmi snce
tarafından
yağ suya karışan bir şey değil ki neden havuzu boşaltıyolar? youtubea pool oil yazıp ilk çıkanı izle. adam ilaç dök, sünger at, tenis topu at emer yağı diyo. yine bilemem havuzum olmadı hiç ama fiş belge bişi iste bence. kim bilir ne kadar para tutacak o :/ bu arada cidden ne kadar tuttu
(2,366 puan) tarafından
Bizden istemiyorlar orayı ben bu dediğini şimdi adamlar geksin dicem onlara , yani yağ dolu tencere ve kaşığını atmış ? Bı izleyin çocuk uyutuyorum 25 ton su boşalıp tekrar dolacak bende yarın terketmeyi düşünüyordum burayı sonra dednki ne gidecem dolsun toplam 8400 tuttu
0 oy
(220 puan) tarafından
Ben anlamadım yağ zaten havuzun üstüne çıkmaz mı? Çok mu battı havuz? 
(2,366 puan) tarafından
Bende çıkar diye düşündüm eşimde diyor ama etrafta yağ olmuş diyolar sucustune çıkınca yerdeki fayansta yağ olur ve kizartmanin kokusu kalır fln aman bı moralim bozukdu
(220 puan) tarafından
Yalan atıyorlar bence. Bu arada bizim siteye çocuk tuvaletini yaptığı için suyu boşaltıp doldurmuşlardı. Tekrar ilaçlama da yapılıyor 2 hafta kullanım dışı olmuştu diye hatırlıyorum.
(2,366 puan) tarafından
Wlla blmiyorumds hala temizliyolsr gece döküm yapacaklsr sabaha kadar yine yarı olr
0 oy
(583 puan) tarafından
Hem havuzu yağa batırın hemde paranızı mi istiyorsunuz valla helal iyi cesaret ben olsam çok mahcup olurdum ve o işletme sahibi olsaydım parasını sizden alırdım çatır çatır kusura bakmayın. Yinede geçmiş olsun vardır her şer de bi hayır 
(2,366 puan) tarafından
Bencede vardır herşeyde bı hayır diyerek uzatmak istemiyorum istedim cnku onlar kendini düşünüyorsa benimde düşünmem lazm ki bu çok doğal kibar bı dille soglddim yarisinj kadın diyor ki başka işletme sahibi alırdı fln diyor
(583 puan) tarafından
Anladım peki alacak mısınız?
(2,366 puan) tarafından
Yo kalcaz 1gununuz var havuzun dolma.ihtimal var yavrularım için üzülüyorum paramın gittiğine değil büyük kızım çok hevesleniyor du bugün de yemeğe gitcezdie izin vermedik
(583 puan) tarafından
İnşallah herşey gönlünce olur canım
(2,366 puan) tarafından
İns cnm ins
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Hem havuzu kirletip hemde tatilin ücretini istemek helal. Valla 
(2,366 puan) tarafından
Ben isterim onlarda öğlen boşaltalım diyeceklerdi akşamın 6di olmuş şok yaratmicaklar yada bize yer bulcklr
0 oy
(1,311 puan) tarafından
İyide havuzu siz kirletmissiniz. Sizin yüzünüzden başkaları da kullanamıyormus. Hemde o kadar su doldur boşalt işletme zarara girmiş. Siz neyin parasını istiyorsunuz onu anlamadım 
(2,366 puan) tarafından
Başkaları derken iyi okuyun bilmediğiniz şey hakknda da yorum yapmayın , başkaları değil bizim havuz bize aitti 27t ton diyor ben zaten yeteri kadar üzgünüm
tarafından
Şair burada "kullanım hakkı bendeyken içine bile ederim" diyor. Neden? Çünkü havuz onlarinmis.
(1,311 puan) tarafından
Size ait olması gene de para istemenizi haklı kılmaz. Yani kendiniz kirletmissiniz onlar da hijyen açısından temizliyorlar. Böyle bişey olmasa da erken ciksaniz geri para vermezler zaten. En fazla rezervasyon aşamasında iptal edilebilir
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım sen tatilin rezil oldu die düşünüyorsun olabilir ama işletmede zarara girdi dua ette sizden fiyst farkı talep etmesinler
(2,366 puan) tarafından
Etmezler ins iyi.birileri onlar da havuzu biz tatil yaparken boşalttı cnm yaptığınıza karşılık yaptıkları ben de bu şekilde zarar 1gun boşa gitti ne nlarinda diğer türlü kim böyle olsun ister ki zaten kuruş kalmadı ki ödeyecek
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Ne yaptınız merak ettim 
(2,366 puan) tarafından
Hala yikiyolar niye bukadar çok yıkadılar anlamadım çok aşırı yağ yoktu bunlar diğer müşterilerden laf gelmesin diye birazcık pimpirikliler
(12,993 puan) tarafından
Haklılar canım onarl da oradan para kazanıyor

Cpk üzüldüm bütün tatilkeyfiniz kaçtı çocuklar havuza giremeyecek
(2,366 puan) tarafından
Ella kaçtı telafi etcek para da dibini siyirdik diyorum yakın yer var güzelcehosar oraya mi goturseo orada deniz denizden korkarım eşimde gitmem ben asla çocuklarla diyor bidha
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Kötü olmuş ama suçlu burda sizsiniz sonuçta kirleten kızın peki havuz suyun parasını siz mi verceksnz
(2,366 puan) tarafından
Evet suçlu biziz yapacak bsey yok yok iştemediler zaten battik isteseler bide bapardik blmym
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Kız ben parayı onlar istiyor sandım yanlış okumuşum. Eşim Antalya Kaş’lı her yer villa tanıdıklar villa sahibi. Havuzu temizlemek o kadar zor ki. Kötü olmuş. 
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım siz otelde misiniz yağ ne alaka anlamadım ayrıca yağı filan çocuğun ulaşamayacağı bi yere koymalıydın çocuk bu ne yapacakları belli olmaz ki paranızıda geri vermezler ayrıca 
(2,366 puan) tarafından
Yok cnm bungalov evde patates kizarttim eşime dedim ki mangalliga koy bunu  dedim yanmasinlar sıcak die küçük kiziminda 2yas dogumgunuydu onu kutladık ben resim ckikordum eşimde içeri girmiş uyumuş brnd farkına varamadım yok ya sonuna kadar onlar haklı havuz yarı bilr olmadı zaten kızım içinde yuzmuyodu da sadece
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Restorandan cocuk ayran döksün yere kırk kere kusura bakmayın diyorum ayranın da parasını verin içemedik mi diyoruz ilginç!
(2,366 puan) tarafından
Çok değişik bakış açınız var cidden sözün bittig yer

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 92 göst.
0 oy
25 cevap 907 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 1,044 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 290 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

379,475 soru

11,360,058 cevap

34,838 kullanıcı

...