0 oy
73 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

Doğduğundan beri huysuz ama bugün ekstra bi huysuz bi posta fincan kirilsa aglarim dedim fincanimi kırdı dışarı çıkarıyorum iki gune bir hala çocuklarla oynamayı bilmiyor bazi çocuklarda istemiyor ittiriyor bu da ısıriyor napcam bilmiyorum avm de ağlayıp durdu sut veriyorum biberonu disiyle kesiyor vermiyorum buzdolabını kafasiyla vuruyor suya koyuyorum oynasın diye  on dakika sonra ağlıyor çıkarıyorum çıkardım diye agliyor uffff napcam bilmiyorum şimdide saat kaç odadan odaya koşup annnnnneeeee diye agliyorrr

4 Cevaplar

0 oy
(1,230 puan) tarafından
2 yaş kabusu  diyebiliriz 
tarafından
Vallaha miiiii
(1,230 puan) tarafından
Kolay gelsin Allh sabır versin canm
-Reklam-
0 oy
(1,741 puan) tarafından
22 buçuk aylık 3 gündür vurma huyu basladi eline geceni atiyo babasinin yüzünü çizdi bugün kafasını duvara vurdu uyumamak için direniyo vs bugün benim oğlum da ekstra yıprattı beni ama malesef ki 2 yaş sendromu inşallah minimum düzeyde atlatiriz 
tarafından
Pazar dedik gezelim vallaha pişman olduk
(1,741 puan) tarafından
Valla cnm eşim bugün havuza götürdü arkadasinin oğlu da var ikisi götürdüler çocukları bizimki ağlamış paso burnundan getirmiş  esimin girmemiş gerçekten sıkıntılı dönemler Rabbım yardımcımız olsun
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Benim oglusmla knka olabilirler iki yaş sendromuymus cnm bu yaşananlar özerkliğini ilan etme durumları Allah sabır versin hepimize
tarafından
Allahim zaten bizim evin içinde özerkliğini ilan etti millete de rahat vermiyor :((( yarın meltem korusun bizim canavardan oglanlari.d
0 oy
(257 puan) tarafından
Benimkide aynı istediğini yapmayınca ağlıyo yapıncada ağlıyo 
tarafından
Nefes alıyorum diye agliyacak yakı da

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (319 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...