0 oy
100 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (285 puan) tarafından
En ucuz kitap nerden alabilirim. Internet olur kitapçı olur

7 Cevaplar

0 oy
(887 puan) tarafından
Kitap yurdundan alıyorum ben güzel indirimleri oluyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
kitapci.com.tr den aldım.memnundum ama trendyol daha garanti 
tarafından
Roman değilde 3 küçük yalancinin  3 serisini okudum elimde onlar var diye ...  Ben lisede unide çok aldım okudum işim hafızam sıfır aklımda yazar isimleri kalmadı içeriğe bakarım ..... Kardeşime verdim unide okusun diye almadım daha bu sene getirecek köy lise kütüphanelerine gönderirim .... Yeni türler okumak istiyorum aşk bayiyor biraz  kuşkulu dedektif romanlarına yönelmek istiyorum
tarafından
Sherlock holmes serisini oku o zaman canım. Ama ben Doğu ekspresinde cinayeti  okumanı tavsiye ederim
tarafından
Ekran aldım yarın gidicem kitapçıya Sherlock arkadaşım önerdi ama okumamıştım tesekkurler
tarafından
:)) keyifli okumalar
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️ kitabına özet oldum ❤️
0 oy
tarafından
Bizim burda metro kitapçılık var ordan alıyorum balım ... Yokmu çevrende kitapci 
tarafından
izmirde misin
tarafından
İstanbul
0 oy
tarafından
amazon ya da kitapyurdu. kitapyurdunun bir programı var. kargo parası ödemek istemezsen, yakındaki kırtasiyeciye getir seçeneği var. oradan gidip alabiliyorsun. ödeme yaparken seçtirtiyor. ayrıca karbon kitap diye kitap basım serisi var. hem ucuz hem de çok kaliteli baskısı, öneririm. 
0 oy
(99 puan) tarafından
Kızılay Metro kitap fuarı

Bulamayacağınız kitap yok  Ben şans eseri görüp girdim 23 liralık kitaplarda 1 alana 2. si 1 TL yüzde 50 indirim kampanyaları gibi çok güzel kampanyalar var. Kızılay'a giderseniz bakmanız gereken çok güzel yerlerden biri. Kitap fiyatları uygun.
0 oy
(974 puan) tarafından
BKM sitesinden alışveriş yapıyorum istediğim tüm kitaplari buluyorum okumak isterseniz Ahmet Ümit Zülfü Livaneli kitapları çok güzel Livaneli huzursuzluk mutluluk Leyla'nın evi kardeşimin hikayesi serenad  Ahmet Ümit Beyoğlu rapsodisi Beyoğlu un en güzel abisi sultanı öldürmek patasana elveda güzel vatanım babı esrar kavim kayıp tanrılar ülkesi George orwel 1984 tabi İlber Ortaylı kitapları ve daha birçok kitap uzun yazdım biraz kitap denince heyecanlanıyorum çok çok severim kitap okumayı heryeni kitapta çocuk gibi sevirum
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Vaktin varsa sahaf gez canım,ikinci el kitap daha uygun ve günümüz şartlarında mantıklı.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 651 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 183 göst.
10 Ağustos 2022 Moda kategorisinde Longperi (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 191 göst.
6 Kasım 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 671 göst.