0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (453 puan) tarafından
Hem damar belirginlesmesi var yeşil hemde hafif şişlik başına gelen varmi

2 Cevaplar

0 oy
(6,726 puan) tarafından
Benimki de öyle canim varis çıktı ;/
(6,726 puan) tarafından
2 3 aydir var canim doktora gittim. Benim baba tarafmda da var genetik sanirim. Cuma günü ultrason cektirdim. Doktora sonucu gosteremedim yerinde yoktu. Ultrasonu ceken doktor varis dedi . Nedense birden bire kabardi şişti. dokununca ağrı yapıyor. Onceden damarlarim cok belliydi sonradan dizimin arkası şişmeye başladı.
(453 puan) tarafından
Benimde öyle oldu tedavisi yokmu hangi bölüme gittin
(6,726 puan) tarafından
Kalp ve damar cerrahisi ne gittim. Doktora sonucumu daha gosteremedim işte canim haftaya tekrar gidecegim. Genelde varis corabi veriliyor deniliyor.
(453 puan) tarafından
Sülük tedavisi varmış bide ya duydunmu
(6,726 puan) tarafından
Yok canim duymadım iyi mi geliyor mus varise
-Reklam-
0 oy
(4,858 puan) tarafından

Varis canım bazen çok güzel tatlı tatlı kaşınır böyle çok zevk veriyor :D bazende ayağını ağrıyor yada damarın acır genellikle çok fazla.ayakta kalırsan topuklu uzun süre giyersen oluyor 

(4,858 puan) tarafından
Cooook sene önce gitmiştim doktor krem verdi yolladı tedavi falan demedi ama bı akrabam şırıngayla alınma yapılıyor Muş aldırdı ama yine çıktı
(453 puan) tarafından
Kaç yaşındasın sen
(4,858 puan) tarafından
29 yaşındayım canım 17 yaşından 25 yaşına kadar.garsonluk.yaptim 25 den 27 yaşına kadarda büyük bı sitede temizlik görevlisi olarak.calistim.anlican hep ayaktaydim o yüzden çıktı bı bende var ırsi değil
(453 puan) tarafından
Ya bende 27 yaşındayım ama yani sürekli ayakta olduğum zaman oldu ama bizim ırsi heralde babannem halamda varmıs yeni ogrendim
(4,858 puan) tarafından
Bazen çok sinir.bozucu oluyor birde bende çok olduğu için azıcık ayakta kalayım hemen ayağım ağrıyor birde fıtık vsr belimde ikisi bı anda.mahvediyor beni

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 2,969 göst.
8 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
29 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KadrATr (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (779 puan) tarafından soruldu

384,827 soru

11,510,973 cevap

35,171 kullanıcı

...