0 oy
109 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (889 puan) tarafından
Merhaba hanımlar aranızda mikroblading kaş yaptıran var mı, süreç nasıldı, memnun kaldınız mı ? Yapanlar sadece kaş kısmını atabilir mi? Bazen güzel kaş gordum mu çok hevesleniyorum geri dönüşü  olmaz güzel olmazsa diye de endişe ediyorum.

5 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bende burda bi durayım bende dusunuyordum
(889 puan) tarafından
:) valla iki kaşim uyumsuz zatwn belki böyle bişeye benzer diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaptirma arkadaşım yaptirdi pisman
(889 puan) tarafından
Ya videolarda çok güzel duruyor bazılarında bazılarına da yakışmıyor yapan yerden mi kaynaklı bilmiyrum.bende o pişmanlığı yaşamak istemiyorum
0 oy
tarafından
Bende çok istiyorum ya 
(889 puan) tarafından
Ablamın görümcesi yaptırmıştı başka bir yere yaptırcam dedi .bende sen yaptır bende beğenirsem yaparım dedim :)
0 oy
tarafından
Ben yaptırdım ama hiç memnun kalmadım. Şimdi de silinmesini istiyorum silinmiyor, iki seanslık silme işlemi yapılması lazımmış o da acılı. Yaptırırken de canım çok yandı benim ama arkadaşım o kadar hissetmedi. Acı eşiğine göre değişiyor demek ki. Bu arada ilk yaptırdığım zaman çok memnundum ama bakımlarını düzenli yaptığım halde kısa sürede çoğu yeri silindi öyle olunca da anlamı kalmıyor.
(889 puan) tarafından
Peki var olan kaşlar dökülüyor mu ?
tarafından
Yok öyle bir şey olmadı ama bir kısmı silinince hazır şekli de bozulmuş oluyor.
0 oy
(57 puan) tarafından
Ben yaptırdım ilk yerde çok kötü yaptı ve silindi y@muk  oldu sonra iyi biyer  arastirdim buldum çok memnunum çok güzel gözüküyor 
(889 puan) tarafından
Hangi şehir peki
(57 puan) tarafından
İstanbul

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
1 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melodiii (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
1 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berfo ana (889 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Berfo ana (889 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (880 puan) tarafından soruldu

377,278 soru

11,290,458 cevap

34,704 kullanıcı

...