0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından
Emzirirken biseyler yiyilip içilir mi.

Bana çocuğun genzine gider içme yeme dediler yapmadm ama bazen kahvaltıda agliyo ona süt veren kadar çay buz oluyo merak ettm 

25 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Alakası yok bebeğinin kafasına kırıntı dökülmedikce istediğini ye iç kocakarı uydurmasi :) 
-Reklam-
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Kiz batil inanc hepsi ya senin yedigin direk cocugami gidiyoki ben asiri asiri susardim oglumda emzirirken 1litre su icerdim nerdeyse
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Ne alaka çok saçma 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Hep yapıyorum valla öyle şey mi olurmuş büyüklerin uydurmalarından bi tanesi 
0 oy
tarafından
Sen yemek yerken basınla yediklerin memeden mi gececekde bebeğin boğazında kalsın  kız Allah seni 
0 oy
tarafından
Senin yiyip içtiğin neden bebeğin genzine kaçsın.

Rahat rahat ye iç canım hiç bir zararı yok
(9,560 puan) tarafından
Puhahaha olur mu kız AA onlar genzine kaçar diyorsa kaçar :D
tarafından
Evet evet onlar çok bilen tayfa sjsjsjs
0 oy
(404 puan) tarafından

Çok saçma şeyler canım bana da kaynanam derdi öyle hatta bir keresinde bebeğimi emzirirken su içecektim suyu elimden bir çekişi vardı şok oldum neymiş bebeğin genzine kaçarmis hadi ordan ya sanki o anda direk bebeğe mi gidiyor yediğimiz içtiğimiz şeyler o zmn bebek süt içerken bizde muz yiyelim yada çikolata yiyelim meyveli çikolatalı süt içsin bebek :D saçma yani çok içtim ben emzirirken hiçte bisy olmadi yani:D

(285 puan) tarafından
Ay bak bu çok komikti çikolatali süt içsin ☺️
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Ben alparslan küçükken yedim hem emzirdim hem çay içtm diğer çocuklarımdada öyle bi sıkıntı çıkmadı yani
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bir şey olmaz canım kahvaltı yaparken genelde oğlum sıkılıyor durmuyor bir yandan onu emziriyorum bir yandan kahvaltımı yapıyorum su da içiyorum bolcaa
0 oy
(4,700 puan) tarafından
O ne giz öyle ilk defa duydum 
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Niye bebek normalde oturarak emiyor da sen bisiler yerken yatıyor mu kız bakma sen millete  :)
0 oy
tarafından
Seninmi kacicak  boğazına kim demisse sacmalamis bizdede oyle diyolar cay icme ustune diyolar uğursuzluk mus bence sacma bisey 
0 oy
(979 puan) tarafından
Töbe Yarabbi ya bn genelde çocuk emerkn yiyip içiyorum başka türlü durmuyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bebeklerde hep anne yemek yiyeceği zaman huysuzluk yapar
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Yalan bacim ya ne alaka banada kulağına kacar diyorlardi hatya agladiginda da su içtin kulagina gitti ağrıyor diyorlardi sjcjfkd yalan valla 
0 oy
(909 puan) tarafından

Benm kaynanada diyordu bebege gaz olur sanci olur emzirirken yeme ne kadar sacma ya valla yiyorum :D

0 oy
(425 puan) tarafından
Bazı ebeler emzirdiyin an icdiyin su direk süt artırır diyorlar ben hem yiyorum hem içiyorum bazen
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ben yiyip içiyorum 
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Ay bana bunu görümcem soylemişti. Tam yemek yiyorum o arada oglan agladı aldım emziriyorum. Bir gördü ay ay bogazına kacar emzirme dedi. Benim saf eski kocamda emzirme diyor. Bir dondum hadi onu anladım da sen 2 univ mezunuyum diyorsun hakıkaten mezun musun acaba simdi inanacımı kaybettim dedim. O oldu. Ne sacmalık ya. 
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Yemeği sarımsak yada kimyon atarak her şeyı yedım.  3 aylık şimdi hiç gazı olmadı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvgul (3,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...