0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Merhaba kızlar benim oğlum 4 aylık 10 günlük ve bu 3-4 gündür aşırı derecede huysuz onu da bir kenara bırakıyorum uyku düzeni sıfır gece uykusu hiç yok sürekli emmek istiyor acaba sütüm yetmiyor mu diye mama alıp onunla da desteklemek istedim veriyorum ve mamayı sevmiyor yemek istemiyor toplasanız 50 ml 30 ml o da uykulu haliyle zor Zoe 2 saate veriyorum yani neden bu şekilde gece 20 dakikada en geç 1 saatte kalkıyor , gündüz en fazla 10 dk uyuyor .  normal mi sizce sizin 4 aylık bebekleriniz nasıl?

5 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Benimki 5 aylık canim gündüz az uyuyor eger ki uzun süre uyaniksa o zmana 1 saat kadar uyuyor. Bende mama veriyorum sütüm az çünkü.  Mamayi sevmemis olabilir hangisini veriyorsun 
(743 puan) tarafından
Öyle canm benimki anne sütü alıyor belki ac kalıyor yatmıyordur diyerekten mama da almak istedim ama onu içmiyor maalesef. Rabb'im herkesin yardımcısı olsun inşallah çok zor herşey çok pahalı
(3,950 puan) tarafından
Saglik ocagindaki ebe kilosu hakkinda bisey demiyorsa mama verme canım.  Benimki bastan bari heo az kilo aldi ondan mama veriyorum
(743 puan) tarafından
Yok canm kilosu iyi ben acliktan dolayı uyuyamiyor diye düşündüğüm için bir de mama ile besleyip denemek istedim aynı oldu mama duruyor içmiyor zaten sevmedi nedense
(3,950 puan) tarafından
Hmm kilosu iyiyse sorun yoktu canım artık yavasyavas oyun oynamak istiyorlar.  Güzelce yorulsun o zaman belki bi tık daha fazla uyur
(743 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım aslında oyun oynuyorum arada abisi var kismanmasin diye birlikte oynayabildigimiz kadar oynuyoruz
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bebeğim dört aylık değil ama anlattığınız 4 ay atağı sanırım bazı bebekler hiç atak geçirmiyor bazıları çok az etkileniyor bazıları ise çok fazla..
(743 puan) tarafından
Yaaa :( çok zorluyor uyku ve beslenme konusunda uykusu hiç yok beslenmesi de surekli emmek istiyor az az da olsa . Ne zaman biter sizce belirli bir zaman varmı?
(7,447 puan) tarafından
Uzun bir atak diye biliyorum bir ay gibi bir süre sürdüğünü okumuştum atak haftası hesaplama var internette kalan günü görebilirsin
(743 puan) tarafından
Baktım canım 4 gün yazıyor bakalım inşallah hemen geçer
(7,447 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Muhtemelen 4. Ay atağındasiniz. Bizde 6.5 aylık olduk uyku sorunumuz var yarım saatten fazla uyumuyo 
(9,022 puan) tarafından
Dönem dönem oluyo zamanla geciyo arama motoruna yazın atak haftasi hesaplama diye
(743 puan) tarafından
Çok sağol canım bakaayim
(743 puan) tarafından
4 gün kaldığıni söylüyor doğru mu bu atak hesaplama programı
(9,022 puan) tarafından
Hemen hemen doğru çıkıyo canım
(743 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(48 puan) tarafından
Onun öyle olmasının sebebi uyuyamaması aç kalmasından ziyade uyutmaya çalıştın mama verdikten sonra televizyonun olduğu odada gürültünün olduğu odada uyutmaya çalışmayın veya ilgilenmeyin alın bebeğinizi gidin yatak odasına karanlıkta sessiz bir şekilde ellerinden tutun emzirmeye çalışın veya mama ile besleyin sarılın ona pişpişleyin veya ninni söyleyin sabrın sonunda uykuya dalacaktır
(743 puan) tarafından
Evet çok haklısın canm abisi var 2 buçuk yaşında sürekli bağırış cagirisz diğer tarafa da dünden beridir kouyiyorum ama yine hemen uyanıyor nedense
(48 puan) tarafından
Benim bebeğim de öyle şöyle bir çözüm buldum minderin veya işte bir battaniyenin üzerinde uyutuyorum yumuşak ve kalın sonra beşiğini o örtüyle beraber taşıyorum böylece farkında olmuyor yerinin değiştiğini
(743 puan) tarafından
Bende denedim onu canım bugün pek faydası olmadı bizde , çok teşekkür ederim
0 oy
(12,740 puan) tarafından
Merhaba canım.  Dün post açmiştım aynı konuda.  Benşm kız 106günlük şikayetleri ayni . Atak haftası hesaplama yazın doğum günunu girince çıkarıyor atak dönemini.  Ustune rota aşisı oldu  bu sabah 
(743 puan) tarafından
Merhaba , benimde bebeğim 133 günlük az evvel bir arkadastan öğrendim yazdım 4 gün kaldığıni söylüyor ne kadar doğru acaba bir fikrin varmı ?
(12,740 puan) tarafından
Doğru olduğunu düşünüyorum.  Benim kız sakın bebek, hiç gazı olmadı . Yanı doğduğundan berı çığlık çığlığa ağlamadı diyebilirim.  3 gündur mizmizlandı, ağlayınca memeyi reddetti, uyumamak için direndı. Ordan baktım atağin 3cu günü diyor.  Bu sabah rota aşı yaptırdım bkl  inşallah geçer
(743 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim bizlere kolaylık versin inşallah
(12,740 puan) tarafından
Amin amin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 61 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tugba42 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 149 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy