0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Surekli ben arardim mesj atrdm sonra adim cok konusuyo oldu konusmaya bahane ariyo oldu bi tarafini kaldirmak istemiyorum artik is icin sehr disina gitti oglen .. daha hic aramadi yazmadi bende aramadim yazmadim sz olsanz napardnz muhtemelen gece orda olacak 

15 Cevaplar

0 oy
(119,346 puan) tarafından
Basliga gore cvp veriyim asla beklemem dk basi ararim 
(12,668 puan) tarafından
Ahahahaha  ben sabah gidıyo akşam geliyı dükkana  vatsaptan taciz ediyorum sureklı jssabmç
(7,254 puan) tarafından
Dun gece gitti esim sehir disina gitmese iste olacakti pek degisen bisey olmadi ama sirf sehir disinda diye dakka basi taciz ettim hala devam ediyorum :))
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Bazen ben bazen eşim yazar ben önemli olmadıkça aramam öyle napiyosun yazarım o kadar oğlum babasını ozleyince arar konuşur fazla konuşmamak en iyisi 
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Bilmem ya ben çok takilmiyrm o mu ben mi falan diye ama bekle bakım belki o arar
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sizin durumu bilmem de bizde ilk sen at ara gibi muhabbet olmaz .sürekli irtibat halinde oluruz .haberleşiriz .aramazsa ararım yazarım .ama çok üstüne düşmem .öyle çok üstüne düşünce eşimde rahatsız oluyor .
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Yol hali saat başı ararim. Karı koca olmuşsunuz artık biraksaniz mi o aradı ben aradım muhabbetini :D
0 oy
tarafından

Ben başından asla göndermem vallah linçleyen hiç yorumuma uğramasın koca benim kocam :D 

Ama gittin yazmadın diye kısa ve öz mesaj atabilirsin 
0 oy
tarafından
Ne demek konuşmaya bahane ariyo ay? Kocamla konusmayacam da kiminle konusacam mala bak,hem bahaneye ne gerek var canım istedi aradım yani
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Ararım.  Şimdi bile vatsaptan sureklı taciz ederim jsfhn
0 oy
(112 puan) tarafından
Benimkide aynı ya oğlunu görsün diye foto atıyorum merak ediyorum ama sıkıyorsun çok arıyorsun diyor .Bu konudan sürekli kavga çıkıyor. 2 sene daha ayrıyız napacaz bilmem
(546 puan) tarafından
Ne olacaksa boyle
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Esim sehir disina gidince vardim diye mesaj atar yerlesimce ararim der baktim vakit gecti ben ararim
0 oy
tarafından
Ben dakka başı arıyorum:d
0 oy
(774 puan) tarafından
Bende msj atarım ondan da beklerim ama dk başı değil tabi 
0 oy
(13,145 puan) tarafından
Bu kadar triplenirse aramam hatta ararsa da açmam meraksa o da beni merak etsin evde tekim umurumda olmaz ki iş değildi başka bir nedenle bıraktı gitti bir hafta o aramadikca aramadım aradığında da geliştirdim soğuk yaptım daha ilgili oldu geri gelince
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ensesinde esen datlu bir rüzgar gibi peşindeyim ") hajshshhs bazen pat diye bir şey sorarım oha ayşe bunu nasıl fark ettin der ederim aga ayık ol bozmiyim faça eeyy yavrum ey
(8,581 puan) tarafından
Kafanmı güzel kız :)))
(4,426 puan) tarafından
Yo gayet kafam yerin de ")
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Günde bi kere arar sadece uzakda çalışıyor şuan zaten bnde o aramada eğer o gün bı kere ararım mesaj pek atmaz

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 470 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
9 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busraalmila (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 242 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Goz agrim (51 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...