0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
Kızlar 9 aylık kızım sadece 2 gündür kabız bugün alsam az tuvaletini yapmıştı sildim temizlerden ıslak medine aziick kan geliyor bezine gelmiyor  çok değil diye nedendir acaba şuan yine sildim poposunu yine azıcık geldi 

1 cevap

0 oy
tarafından
Kabızdan dolayı olabilir bir süre lifli gıdalar ver (avokado, çorba, armut, kayısı vb.) kabız olmasın. Kontrol tabi ettirirseniz de iyi olur. 
tarafından
büyük ihtimal kabızdandır ama ne olur ne olmaz bebek olunca insan tedirgin oluyor. Sağlıkocağına bile göstersen onlar yönlendirir doktora gerekirse. Muz, patates ,ekmek verme biraz. Bol su içsin bir de. Biz de de 1 sefer oldu tek seferlik damla kan geldi, kabızdı. Kontrol etti doktorumuz önemli bir durum yok, makat çatlağı dedi. bepanthen verdi. Bebeğinin poposunda böyle çizgi çizgi yarıklar var mı kala yaparken özellikle görünür iç kısımda, dikkat et eğer denk gelirsen.
(830 puan) tarafından
Nokta nokta var sanki kan nokta yarabgibi
tarafından
kan değil, makat kısmında yarık gibi çizgiler var mı, ona makat çatlağı deniyor. özellikle kalasını yaparken net görürsün yarık gibi olur varsa. Neyse sen varsa bepanthen sür, yemeklerine dikkat et biraz, ilk fırsatta da götür tabi.
(830 puan) tarafından
Götürdüm gece dr a çatlak var dedi ******** şekilnde şuan kan damla şeklinde olursa hmeen getir dedi fito krem verdi sulu şeyler ver dedi bide
tarafından
Aynen. Çok geçmiş olsun. Geçiyor ama biraz dikkatli ol, bize bepanthen vermişlerdi. Dikkat et bir süre ilerlemesin.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
13 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
0 oy
4 cevap 144 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (888 puan) tarafından soruldu

399,885 soru

11,961,798 cevap

36,128 kullanıcı

...