0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Kızlar size bisey sorucam siz olsanız napardiniz 3 sene önce evlendim babamdan dolayı çeyiz parası aldim kayınpeder elimden aldı şimdi biz 1.5 senedir ayriyiz evi ayırdık 1.aydır esim.issiz de bende eşime.dedimki çeyiz paramı işte versin vermezse helal etmiyorum siz olsanız napardiniz

5 Cevaplar

0 oy
(13,938 puan) tarafından
Yaşin çok mu gençti niye verdin kayinbabana. Yani bende olsam helal etmem. O babandan sana kalan bi para nasil göz dikebiliyor kayinbaban. 
(30 puan) tarafından
19 yasindaydim  canm
(13,938 puan) tarafından
Aslinda vermiyorum diyebilecek yaştaymişsin ama demekki seni sessiz görüp aldilar elinden. Keşke çeyiz parasiyla altin alacam diyip vermeseydin. Sen helal etsen bile Allah yedirmez ona merak etme. Fakat içinden haram etme git parayi iste vermiyorum derse yüzüne karşi haram olsun de.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden verdin ya. Nasılda vicdanı el vermiş o parayı senden almaya...
(30 puan) tarafından
Vicdan olsaydı keske
0 oy
(569 puan) tarafından
Bileziklerimı aldıkar dıye uzuluyordum bu daha kotu babandan kalanı almıs
(30 puan) tarafından
Evet canm kac gundur kafayı yicem eşime dedim.versin parami
(569 puan) tarafından
Vermez bıda onu almaya yuzu olmus verır mı tekrar
0 oy
(393 puan) tarafından
Iste valla yattığım yerden sinirlendim ya bu para goz insanlardan nefret ediyorum kayinbabamda ayni çünkü. Ne olursa olsun iste onların o parada bi krs hakki yok. 
(30 puan) tarafından
Kaynana dioki.evine eşya aldim.sen mecbursun almaya oğlan everion
(393 puan) tarafından
Seref yoksunu. Ya boyle insanlar varya kudurtuyor beni  ayni syleri bende duyuyorum çıldırıyorum. Millet nasil oğlunu evlendiriyor nasik esya aliyor boylelerini Allah'ım islah etsin. O para olmasaymis ne yapacaklarmış ala alaa helal etmiyorum de bi fetvaya sor fetvadan istedigin bi cvap alirsan onlari konuştur.
(30 puan) tarafından
Etmem.bitanem asla helal etmiyorum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 529 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ahbel-Sev (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra458 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
15 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Taze_anneee1 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...