0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim işten geldi kendine yemek yaptı fast food iki tane bende aç değilim ama canım nasıl istedi bekliyorum ki yer misin desin bir iki defa baktım bir taneyi yedi ondan sonra sordu yer misin diye içim gidiyor adam yalvarıyor illa ye diye. Sırf önce sormadı diye yemedim :D ama içim gitti o ayrı mesele. Şimdi gidip aglicam hadi bay

13 Cevaplar

+1 oy
(280 puan) tarafından
Cocuk musun bacim ?
tarafından
İçim çocuk :)
tarafından
Aynı ben inanmıyorum:-D:-D
tarafından
Ahahaha
-Reklam-
+1 oy
(13,848 puan) tarafından
Ay sen ben misin. Bende sirf ilk bana sormadi diye inadimdan yemem. Birde son lokmayi bana sormadan ağzina atti diye 1 hafta küsmüşlüğüm var. 
tarafından
Burcun ne kız :D
(13,848 puan) tarafından
Tabiki yengeç :D
(4,289 puan) tarafından
Ya bende yengecim demek ki yalnız degilmisim  :D
(13,848 puan) tarafından
Haa haa hep mi ağlak bu yengeçler ya ;)
+1 oy
(2,197 puan) tarafından
Kız o bisey mi . ben hamileyken iş yerinde tuvalete gitcektim. benden önce Gülşah diye Bi kız kostu sonra o cikti tam kalktim Sibel diye biri gitti ama bana geldiler ayakta bekliyorum Nuray diye biri hemne cikcam hemen cikcam diye o da kostu. dedim Allah hepinizin belasını versin ben prostat olucam gitmiyom siciyim tuvaletinize inadıma ağlaya ağlaya gittim üç dört bardak su içtim bana bisey okursa azmettirici sizzsiniz diye ağladım. 1 saat gitmedim yalvardilar gitmedim en son artık isicektim küfür ede ede gittim hamilelik hormonlarıma bak bomba bombalar ahahahahahah 
tarafından
Ahahaha linç geliyor hazır ol :D
(2,197 puan) tarafından
.....  linclerine kime ne :D
0 oy
(8,581 puan) tarafından

Kendime dert ararken ben :ermm::D

tarafından
:D biraz öyle oldu galiba
0 oy
(328 puan) tarafından

Aynı huy bende de var. Bazen öyle istemsizce inadım tutuyor. Yapma etme kır inadını diyorum kendime ama yok yani seni anlıyorum :D

tarafından
:D inanırım valla
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Ağlayarak günlüğünede yazmayı unutma bebişkommm
tarafından
Günlük tutmuyorum aşko ağlamaya gidiyorum lafı da ironiydi bunun için de ağlayacak değilim ya
0 oy
tarafından
Eşim cenazeye köye.gitti gecen hafta orduya biz İstanbul'dayiz gelirken dedim ki bana yaş fındık getir hemi ben cok sever paraylada alirim abartısiz  bir cuvla yedimi bilirim bi yaz dediki cenaze ye geldim ne fındığı ayy aglicaktim sinirden ama dedim bu getirir yahuu biliyom sürpriz yarim cuvall cok sevindim cokk ona dedimki ben Gaziantepe gitsem mesala sana baklava getirmeden dursam nasil gülüyor ağaçta gorunce sen geldim aklima desi acaba esin cok mu acti yaa neiye varmediki sende iste ne bu gurur 
tarafından
Ben yıllar önce bi 20 önce uyuya kaldım çekyat ta bi uyandim.usümusum kimse üstümü örtmemis diye bi saat ağladığımi bilirim esim biliyo artik beni ben buyuk degil küçük seylere takılırım bende kizarsim saka bi yana
tarafından
Ya bir de hamile olunca insan hormonlardan mi bilmiyorum daha çok ilgi bekliyor
tarafından
Benim hormonlar hep tavan söyle yapsin kiz hdhdhdjj
tarafından
O o anlıkti o an istedi de şimdi makarna yapcam kendime onu yiyim bari
tarafından
Afiyet olsun canim
0 oy
tarafından

Eşim bazen eve geç geldiği zaman yemek yemez. Ağır geliyor diye . 9da geliyor mesela usenmeden gider kendine domatesli tost ,menemen,rus salatali tost, biraz sabrı varsa beyti yapar :D kokusu geliyor yaa çıldırıyorum hadii yapta bitir be adam getir yiyelim diye :D eşim hep fazladan yaptım sen seversin gel ye der koşa koşa giderimmm :D

Cidden güzelde yapar yanii :D

Evde yemek varken niye yapıyorsun derim. Pilavsiz yemek yapmam bu arada. Eşimde yemek yiyince pilavda yiyorum salata felan derken çok sisiyorum. Tek çeşit olunca sindirmesi daha kolay der. Ne kadar doğru bilmiyorum yemegimi yememek için mi bilmiyorum hahahah ama iyikide yapıyor valla ben kalk yap desem yapmaz kesin :D

tarafından
Ya normalde yemekleri ben yaparım ama ağırlaştıgim için kendi yaptı sanki hiç yemediğm bir şey canım istedi
0 oy
(7,236 puan) tarafından
Yok artik daha neler
0 oy
(1,039 puan) tarafından

Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok :angel:

tarafından
Ay öyle valla bide ağzının ucuyla söylüyor dedim şimdi içinden dua ediyordur Allah'ım nolur yemesin diye :D
(1,039 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin söyleyin size de yapsin:)))
tarafından
Yok istemiyom banane :D
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Su içse bile sorar sende ister misin diye benimki 
tarafından
Benimkinde o huy yok ailesi de öyle kendileri önce yer sen aç mısın tok musun umurlarinda olmaz nezaketen bile sormazlar
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Hormonlar tavan mo yaptı kiz
tarafından
Hiç indi mi ki :D
(13,821 puan) tarafından
Ahahah ay hamileyken eşim yaptigim ekmek arasını yemedi diye ne ağlamıştım o geldi aklıma:-D:-D
tarafından
:D Allah'ım linç yiyorum şaka gibi ya
(13,821 puan) tarafından
:-D:-Dokumadım vallahi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 398 göst.
18 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,450 soru

11,358,845 cevap

34,833 kullanıcı

...