0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
kizlar merak ettim sizin bebekleriniz nasil uslumu benim 7 aylik bebegim var 10 dakka orumcek biner ciziklar 10 dk oyuncak oynar ciziklar kucak ister surekli bitek benim bebegimmi boyle ya 

10 Cevaplar

0 oy
(978 puan) tarafından
İkiz misali geziyoz kızımla şimdi biraz uyudu annem bıraksa da uyansam diyor :))
(590 puan) tarafından
bide uyucam diyo agliyo esniyo gozlerini koparcak yatirdim daha demin biraktim uyandi uyanik simdi
(978 puan) tarafından
Benimki de açıyor geri kapıyor gözleri güya uyuyor agzunu yedümmm :))
(590 puan) tarafından
cok tatlilar ama cok fenalarda valla
(978 puan) tarafından
Yeni nesil felaket ya Allah yardımcımız olsun :))
(590 puan) tarafından
ayy amin aminn
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
14 aylık öyle şu sıralarda diş çıkarıyoruz daha da zorluyor 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
8 aylık artık uyusada uyusam diye gözüne bakıyorum şuan gerçekten uyku düzeni kurdukça tekrar bozuluyor diş diyorlar ama bilmiyorum offf 
(590 puan) tarafından
ay benim bebegiminde bi ara tam uyku duzeni oturmurmustu dis cikartti gecti ama bozuldu acayip dusensiz uyuyo
(229 puan) tarafından
Hiç dişi var mı canım
(590 puan) tarafından
2 tane var
(5,904 puan) tarafından
Hayır benimkinin yok
0 oy
tarafından

Uslu çocuk yok bence olanda çok şanslı bı anadır :D

(590 puan) tarafından
ya bazen goruyorum bebek arabasinda uslu uslu duruyolar bi benimkimi boyle diyorum ya hep bi aglama hep bi huysuzluk kucakda gezcek saatlerce
0 oy
tarafından
Kızlar kelebekleriniz uslu mu diye okudum :D:D
Ne kelebeği diye düşünüyorum bende ne demek istiyor diye :D
0 oy
(7,450 puan) tarafından
8 aylık biraz huysuz dış cıkarıyo 
0 oy
(7,273 puan) tarafından
O halini mumla ariyorsun canim 27 aylik kendisi cekmece kulplarina basip tezgaha cikiyor mama sandalyesini istedigi yere tasiyip merdiven yerine kullaniyor ve heryeri talan edip dagitilmadik kiyafet ust bas kalmiyor 
0 oy
tarafından
Benimkide öyle 6 aylık hemen sıkılıyor hoppala aldım ona biniyor biraz bazende oyuncaklarıyla yere koyuyorum hiç ellemiyorum kendisi oynuyor öyle oynadığı zaman daha uzun sürüyor sıkılması bugün mesela 1 saat odada gezdi topunun peşinde ayağa kalkmayı öğrendi bide o yüzden hep bende peşindeyim o tutunup kalkıyor bende düşerse diye hazırolda bekliyorum asla yalnız bırakıp tuvalete bile gidemiyorum 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Yalnız değilsin. Uykusuzluktan yorgunluktan tüm vücudum ağrıyor :( şimdi ayağımda uyuyor yerine koyucam yarım saat geçmeden kalkacak biliyorum. 
(590 puan) tarafından
ay bende simdi uyuttum biraktim uyandi suan uyanik bide uyucam diye agladi esneye esneye bi hal olmustu
(1,736 puan) tarafından
Bi an önce büyüsünler sağlıcakla
(590 puan) tarafından
amin:)
0 oy
(5,075 puan) tarafından
O kadar uslu ki. Günde 86422688 kere cinnet geçiriyorum sayesinde. Şimdiden böyle şikayet ediyorsan 2 yaş sendromunda kafayı yersiniz benim gibi :D
(5,075 puan) tarafından
Çok beklersin :D
(590 puan) tarafından
her yasin bi sorunu var demekki:)
(5,075 puan) tarafından
Valla hiçbir dönemi bu kadar zorlamamıştı. 22 aylık oldu hiçbir seyden memnun olmuyor sürekli huysuz ördek yavrusu gibi sürekli peşimde. Şubatta okula göndercem inşallah :D
(590 puan) tarafından
erkek mi erkek bebekler daha simarik oluyo diyolar
(5,075 puan) tarafından
Hayır kız :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 143 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde __Eda38H_E (97 puan) tarafından soruldu

381,092 soru

11,408,955 cevap

34,946 kullanıcı

...