0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar akşam yemeğini ilk defa saat 6da yiyim dedim. Kızım uyumuşken sessiz sedasız yemek istedim. Yedim ama hızlı hızlı kızım her an uyanacak korkusu ile :D

Şimdi kurt gibi acıktım yaa ... Ekmek arası beyaz peynir ve kıvırcık koydum. Ayy uzun zamandır yememisim çok özlemişim. 1 ekmeği gömdüm mideye :blink:

Yedikten sonra pişman oldum ama ne yapayım. Bir yarım ekmek daha yerim ama yemeyecegim :woot:

Şu saatte hiç yemem yanii ilk defa bu şekilde yedim. Ne kadar iradesiz biriyim. Tüü banaa :blush:

8 Cevaplar

0 oy
(1,380 puan) tarafından
Bişey olmaz canım . Gece yemeden asla yatamam
tarafından
Hahahahhh midem şişti valla
-Reklam-
0 oy
(3,169 puan) tarafından
Afiyet bal olsun ama löp löp et olmasın bariii☺️☺️
tarafından
Ayyy olmasın yaa ama mümkün değil. Bugünlük yedim erken yemek yedim diye çok acıktım tutamadim kendimi. Hafif diye yiyeyim dedim 1 ekmek yedim hiçte hafif olmadı :D
0 oy
(1,131 puan) tarafından
Ye tosunum can boğazdan gelir benim kız tam dalsin koca tabak pilav ve et sote var onu yicem :))
(1,131 puan) tarafından
Viyyyy benden çıkmıyor ya benimde sorunum o evlenmeden önce kaç defa acillik oldum gaz sancisindan zoruma gidiyor osuramamak :))
tarafından
Ayy bazen bendede oluyor kivraniyorum resmen. Eltimle ilk tanıştığımız zamanlar. Kaynanamdayiz. Eltimde birşeyler anlatıyor ama sağa sola doğru gidip geliyorum. Sonra dayanamadım. Ayy canım kusura bakma gazım geldi. Tutunca gaz sıkışması oluyor rahatsiz ediyor. Cikarticam istersen bekle sözünü unutma balkona çıkıp salıp geleyim dedim. Yok yenge burda yapabilirsin insanlık hali dedi. Sağol canım çok anlayislisin dedim ve saldım . Eltimde devam ediyordu anlatimina. Sonra kızın yüzü değişti. Ayy yenge haşlanmış yumurta gibi koktu. Başkası olsa midem bulanırdi ama seni sevdiğim için midem bulanmadi demişti. Ve kahkaha atmıştık o kokuyla :D kaynanamda geldi mutfağa Allah'tan koku gitmişti :D geçici bir zehirlenme gibi olmuştu :D
(1,131 puan) tarafından
Samimiyetini ayakta alkışlıyorum yeminle sal gitsin kolonlar inlesin hesabı kokmasa salarsin birde kokmuş animmmmm ne yazacağımı sasirdim ya Allah napmasin seni :)))
tarafından
Ayy benimki kokuyor nedense :D afedersin ama ka.kamda kokar :D İstanbul'a halamlarin yanina gidince 1 ay kalıyordum. Kuzenlerim girip çıkardı hiç koku olmazdı. Ben girmeye utanirdim. Geceyi beklerdim herkes uyuyunca gidip yapayım rezil olmayım diye bazen uyuyakalirdim sabah ayy altıma kesin sıçtım diye sicrayarak kalkardm hahahahh ne günlerdi :Ddd
(1,131 puan) tarafından
Kız hahahhaha :)))
0 oy
(788 puan) tarafından
Yiye biliyoken ye ben yesem yatamam çarpıntı yapıyor kalbim kötü oluyor 
(788 puan) tarafından
Allah hayrını versin sjsjsjj bende kiloluyum ama gerçek benim kalbime baskı yapıyor
(788 puan) tarafından
Kaç kilosun
tarafından
Yeme sen canım ozaman sağlık herşeyden önce gelir. Deyip löp löp yiyen bana ne demeli :D
tarafından
En son 70-71 di canım :D boyumda 1.70 :D
(788 puan) tarafından
Kız oda kilomu sjshdj ben 90 falanim
0 oy
(774 puan) tarafından
Afiyet olsun :)) hayır hayır ben bu postu görmedim:)) eşim çiçek ekmek almış gelmiş omu görünce aklıma eski anılarım gelir eskiden içine terayağ peynir sürüp yerdim sabah kahvaltıda öyle yaprım diye konuştum ama akşam yemeğinden beri o aklımda benimde senin bu postun da alevlendirdi beni iyice  şimdi dayanamayıp yemekten korkuyorum:)))
tarafından
Yok canım yeme pişmanlık yapıyor gece gece sabah kahvaltıda ye :D
(774 puan) tarafından
Dimi :)))yok yemicem inşallah  şu sıralar çok dikkat etmeye başladım kendime hamile kaldığım kiloma düşmüşüm çok şaşırdım :)
tarafından
Düşmüşken amnn diyim canım hiç mutfağın kapısından bile geçme :D
(774 puan) tarafından
Valla zengin olsaydım hiç geçmezdim de  ama şimdi mecbur geçecem :))
tarafından
Yemek yaomaya geç ama yemeye az az geç :D
0 oy
tarafından

Amaaaannnnn can boğazdan gelir :D

tarafından
Böyle boğazda :D ne bileyimm :Ddd
0 oy
(3,197 puan) tarafından
Aman ye gitsin biz bayram edemiyoruz bari midemiz bayram etsin ☺☺☺
tarafından
Hahahah bugünlük bayram ettirdim xanim mideme :D erken yemeyecem birdaha . Hemen acikiyorum. Eskisi gibi 8gibi yerim yemeğimi:D
(3,197 puan) tarafından
Benim de bu ara bişey yiyesim gelmiyor ya azcık iştah yolla ☺☺
tarafından
Azıcık değil canım hepsini yollayım al senin olsun :))
(3,197 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim ☺☺
tarafından
Rica ederim canım hayrını gör ☺️☺️
0 oy
(968 puan) tarafından
Kiz valla benimde canm cekti simdi kalkip yapmaya usendim kizimi uyutuyum belki yaparim :) :) 
tarafından
Sen ne yiyecen kız :))
(968 puan) tarafından
Ekmek arasi yaparim bende domate salatalik peynir :)
tarafından
Ohh miss afiyet olsunn canım ❤️❤️❤️
(968 puan) tarafından
Saol canm sanada
tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 297 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 402 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (11,204 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,327 göst.
30 Ağustos 2019 Aile kategorisinde eymenim02 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cat_mom (22 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,404 cevap

36,127 kullanıcı

...