0 oy
122 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (164 puan) tarafından
Kizlar yarisi sari yarısı turuncu yarisi kizil sacimin kullu kumral vurdum yesile dondu acaba kahve tonlarina vursam açılması daha mi kolay olur bi akil verin nolursunuz kuaforler çok para istiyor o kadar durumum yok

2 Cevaplar

0 oy
(32 puan) tarafından
kullu vurdugunuz icin yesile donmus benik tavsiyem 3.0 acik kahve tonuna donup 2-3 ay saciniza bakim yaparak dinlendirmwniz yoksa pismaniye gibi uzayip kirilacak daha fazla islem uygulamayin saclariniza yazik 
(164 puan) tarafından
Daha sonra açılması kolay olur mu ki
(32 puan) tarafından
bakim yaparak kokleri kuvvetlendirirsin sonrasinda rahat acilir kizil zor bir renk Suan sac acici kokleri zayiflatip inceltiyor oda kolay kopup yanmasina sebeb oluyor kuzum
(164 puan) tarafından
Evet dogru çok yandı saçım deneyim dediginizi
-Reklam-
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım benim aynı durumu bende yaşadım hemde 2 kere saçım renkten renge döndü ben kuaföre gittim ilkinde çok pahalı tutmadı ama 2.sinde bir arkadaşım bana önermişti en azından saçını kurtarırsın demişti kına yakmıştım istersen sende kına yak ama hint kınası yak ben ondan yaktım yani iyi hatta daha gür oldu saçlarım 
(164 puan) tarafından
Ama ben zorla açtım koyu yapmak istemiyorum tekrardan
(85 puan) tarafından
Ama daha fazla yanar emin ol ki birkaç gün bekle öyle boya bari yoksa pişmaniye gibi elinde kalır saçların yani bir hafta bekleyip yaparsan emin ol ki güzel olacak o zaman yanmaz da
(164 puan) tarafından
Ozmn biraz saçıma bakım yapıyım da kuafore gidiyim en iyisi para biriktirirm ozmana kadar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde DAGLI KIZI (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,004 göst.
17 Aralık 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,068 göst.
18 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsrars (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kerimenur (69 puan) tarafından soruldu

377,239 soru

11,289,464 cevap

34,699 kullanıcı

...