0 oy
460 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (345 puan) tarafından
Kızlar şimdi benim karşı komşum yazligindaki eşyalarını satıyormuş bana da dün söyledi eşyalarımı satiyorum haberin olsn falan diye eşyalarının hepsi en fazla 2 senelik falan neyse bizde konuştuk mutfak masa sandalye ve bulaşık makinasini birde çok amaçlı dolap vardı onu 2 bine verecek bize benim buzdolabım da çok küçük yanii tek kapılı dolapların iki kapilisi gibi birde kadın fiyat olarak sen internetten bak ona göre bana söyle öyle satayım sana ben bilmiyorum diyor buzdolabı için de 3 bin civarında dedim o dolabı alasim var çünkü hem yeni hemde büyük fakat elimizde fazla paramız yok kolyem var onu satıp alsam sacma mi olur acaba yanii siz olsaydınız satar miydiniz peki

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İhtiyacın varsa uyguna al kaçırma derim eşin birinden alsa borç pars fln olmaz mı yada sen borç alsan olmadı komşuya fiyat hakkında konuşur şuan elinde olduğu kadarını verirsin sonra eline para geçince geri kalanını verirsin
(345 puan) tarafından
Borç almaz canım yanii pek bir çevremiz yok bizim taksitle de vereceğini zannetmem çünkü onunda borcu var büyük ihtimal oraya vericek aldığı paralari
tarafından
O zmn boz gitsin
(345 puan) tarafından
Eşimle konuştum şimdi buzdolabını da 3 bine alalım mı kolyemi satarım yada direk kolyemi veririm dedim eşimde sacamalama kolyeni satma çok almak istiyosan kredi kartından kullanırız dedi akşam kadınla konusacam azıcık indirim de yapsa benim kârıma
tarafından
Aynn baya iyi olur kredi günah olduğu biliyor musun sadece söyledim bilgin olsun diye kötü amaçla degil
-Reklam-
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Eger markalari iyi ve kullanisliysa ve gercekten ihtiyacin varsa ben olsam satar alirim canim bunlarda ihtiyac cunku ve hersey asiri pahali suan bi buzdolabi olmus 20.000
(345 puan) tarafından
Evet yanii markası Vestel yanii benim buzdolabım sapasağlam zaten ama aşırı küçük içine bişey koyamiyorum o zamanlar evlenirken aman zaten 2 kişiyiz ne alıp ne yicez diye en küçüğünü aldım pismanim yanii yoksa soğutması falan gayet iyi şişe su koyuyorum maşallah yarım saatte buz gibi oluyor ama küçük işte yanii eşime daha söylemedim dün sadece buzdolabını da alsak mi dedim nasıl alicaz canım para yok dedi aklıma geldi kolyemi satayım alayım diyecektim sonra sustum yanii karar da veremedim
0 oy
tarafından
Çok ihtiyacın varsa komsumuda biliyorsan saglamsa sat yerine yaparsın da keşke pahaliyken satsaysin şimdi gram bin liranın altında 
(345 puan) tarafından
Canım zaten altinimi satarsam buzdolabını aldıktan sonra kendi buzdolabimi saticam onu sattıktan sonra düşük de olsa bi kolye falan alırım yanii komşuma güveniyorum öyle şey bir insan değil evlenirken benim evimin bütün perdelerini falan o almıştı ev hediyesi diye koltuk falan vermişti o zaman yanii öyle kötü birisi değil
tarafından
Yok temiz sağlamsa sorun değil ihtiyaç sonuçta tabi sen bilirsin
(48,700 puan) tarafından
ne iyi komşular var benimkiler de sabah aksam kapici gibi kapi actirsin
tarafından
Kız niye yok mu benimkilerde iyidir vallah ...komşum sarı yazman varmı bebeğe atayım dedi bende var dedim gittim paramla aldım verdim bana kızdı neden aldın falan sonra tığ işi yapmış balım ben doğum yaptım dedim Sarı yazma ortecem bendekini veririm dedi .... Hiç nasıl olmaz ya hdhdhdh
0 oy
tarafından
Kullanışlı markası iyiyse neden olmasın canım 
tarafından
Vestel ben kullanıyorum çokta memnunum beyaz eşyalarım Vestel
(345 puan) tarafından
He canım kadın da çok memnun 2 evinde de vestel eşyaları eşimle konuştum şimdi kolyeni satma kredi kartindan çekeriz dedi kadınla konusacam bakalm peki masa sandalye bulaşık makinası birde cok amaçlı dolap 2 bine fiyatı normal demi
tarafından
Çok çok iyi canım bir ay oldu annem mutfak için masa sandalye aldı 4 bin verdi sen hepsini 2 bine kaçırma derim
(345 puan) tarafından
İyi o zaman olursa buzdolabıyla birlikte 5 bin vericez  hayırlısı bakalım
tarafından
Benm bütün beyaz esyam vestel  tas gibi maşallah
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Ben alirdim en kötü buzdolabi 15 bin
(345 puan) tarafından
Yanii bende öyle düşünüyorum ama yanlış mıyım dedim acaba
0 oy
tarafından
Eşyaları temiz iş görürse al. Beyaz eşya şuan aşırı pahalı 
(345 puan) tarafından
Tertemiz kız diyorum ya en eskisi 2 yıllık eşya
tarafından
O zaman kaçırma bacım valla artık 0 eşya alınacak hâli kalmamış. En ucuzu bile ucuz değil
(345 puan) tarafından
Haklısın valla akşam alacagim eşyalara bakmaya gidecez illa birlikte gidip bakalım dedi komşum zaten biliyoruz eşyaları neyine bakicaz dedim yok illa gel bakalm dedi olmadı akşam gittiğim zaman direk kolyemi veririm yada derim buzdolabını da alıyorum kimseye verme derim kolyem 14 ayar çünkü 10 gün önce falan öylesine sordum 3 bin 200 demişti kuyumcu şimdi altın da düştü zaten anca yanii
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eğer yeni işe hiç düşünmez alırdım ben
(345 puan) tarafından
Yeni canım diyorm ya en eskisi 2 yıllık kadın diyor sen fiyat söyle ben o fiyattan vereyim dedi arkadaşım hatta dedi buzdolabina 1 buçuk de öyle al dedi olmaz dedim sonuçta o da bir hak komşum yanii yüz yüze bakicaz baktım letgo da Facebook da falan 2 buçuk 3 bin civarı bende 3 bin dedim kadına ama benim alacağım niyetinden haberi yok tabii
(10,411 puan) tarafından
Konuşsan biraz indere bilir belki
(345 puan) tarafından
Bakalm kabul ederse indirim isteyecem ama hiç zannetmiyorum indirim yapacağını hak geçsin istemedim sonra gercekt fiyatlarını öğrenirse ayıp olur bir ev eşyası için kötü olmak istemedim bugün akşam gidecem konusacaz kabul ederse hepsini 5 bine Alaçam eşimle konuştum şimdi saçmalama eşya için kolyeni satma kredi kartindan çekeriz dedi kadınla indirim için konusacam hayırlısı artk
(10,411 puan) tarafından
Hadi hayırlısı insaallah  indirimide kaparsin
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kendi buzdolabını satarsın kolyenide sat 2 yıllık bişi değil bnce içine siniyorsa al cnm şuan çok pahalı 
(345 puan) tarafından
Aynen öyle canım kolyemi satsam zaten sonrasında buzdolabimi satınca tekrardan belki alabilirim yani
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnm istersen kuyumcudan rica et paraya sıkıştım dersin eklemesin köküne varsa öle tanıdık kuyumcu geri alırsın tabi biraz fazla satabilir
(345 puan) tarafından
Valla şimdi eşime bahsettim fikrinden saçmalama eşya için kolye satılır mi istiyorsan kredi kartindan kullanırız dedi olmadı kredi kartından alırım kadınla konuşayım bir bakalm
0 oy
(5,357 puan) tarafından
3 bine sıfırı yok iyiyse alırdım 
(345 puan) tarafından
İyi canım tertemiz yanii
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bu dediğin eşyalar 2.bine çok iyi.vesyel marka demişsin dolaba benim buzdolabı da Vestel çamaşır bulaşık makinesi de memnunum.
(345 puan) tarafından
Bilmiyorum valla canım yanii toplam eşyalar buzdolabı bulaşık makinası masa sandalye ve çok amaçlı dolap hepsini 5 bin diyor
(345 puan) tarafından
Buz dolabı olmazsa 2 bin yanii sadece
Dolaba 3 bin istiyor
(4,651 puan) tarafından
Sadece buzdolabı 3bin yine iyi kuzu
0 oy
(1,539 puan) tarafından
İhtiyacın varsa al ama değiştirmek için alıyorsan kendi esyandan memnunsan falan alma boşuna canım dediğim gibi ihtiyacsa al 
(345 puan) tarafından
Valla canım şuan halî hazırda kullandığım buzdolabım var herhangi bir sıkıntısı da yok aama çok küçük yanii tek kapılı dolapların çift kapilisi sadece o yüzden dolabı almak istiyorum bulaşık makinesi de zaten eşimin patronu vermişti belki benimle yasittir bulaşık makinası ve hiç temiz yikamiyor bulaşık makinası şart buzdolabı da dediğim gibi çok küçük yanii sırf o yuzden
(1,539 puan) tarafından
Anladım canm  o zamb ben olsam alırdım açıkçası
0 oy
(657 puan) tarafından
İhtiyacım varsa satarım tabi 
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Bir daha bulamazsın. Komşu taşınmıyors, ay sonuna kadar beklermi
0 oy
(453 puan) tarafından
İhtiyacın varsa al nie saçma olsun ki uyguna bulsam bende satar alirim
0 oy
(48,700 puan) tarafından
kendi buzdolabını da sat esinin dedigi gibi kartla öde 
0 oy
(7,257 puan) tarafından
3  bine dolap mi kacirmaaaa
0 oy
(633 puan) tarafından
İhtiyacın varsa da al sadece hoşuna gittiyse de al canım. Kullanırken mutlu olacaksan eğer al :)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 594 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 384 göst.
26 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yusuf 427 (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
3 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bttrx (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu

380,277 soru

11,385,900 cevap

34,886 kullanıcı

...