0 oy
177 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (875 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kdıdjxıcjx

5 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
kiz uzulme koku onda babaniz niye sifira vurdu ona kizsaydiniz keske
(875 puan) tarafından
Kızdım zaten annemde babama kızdı ama suç eşimde 10 tane çocuğu yok ki bir tane var onunla traşına zaman ayıramıyorsan niye babasın ki
-Reklam-
0 oy
(236 puan) tarafından
Kocan işten çocuğun saçını tras yapmak icin çıkamıyor olabilir babanda sizden habersiz yapmamış ki sonuçta ona vermişsin çocuğunu kestirmiş yani ne var bunda çokta abartmissin kötü olmamış bence 
(875 puan) tarafından
Kocam istediği saatte işten çıkabilir işine geldiğinde erken de çıkıyor bende çocukluktan kalma bir şey hiçbir bebekte böyle kısa saç sevmem ki bunu bütün aile bilir kötü olmamış olabilir ama o yumuşak saçları bir daha çıkmayacak
0 oy
(3,830 puan) tarafından
canim babanin huyunu biliyorsan kedke sen goturseydin  ya da esinin musait oldugu gunu bekleseydin, cok tatli olmus uzulme , her halleri cok tatli   , benim de annem hep kisacik kestirirdi saclarimi  kuzenlerim uzatir bir suru model yaparlardi saclarini benimkiler erkek gibiydi , olan olmus artik takma kafaya
(875 puan) tarafından
Babamda inatla yok güzel yapacam bilmem ne dedi eşime kalsa gece bile işten eve gelmez ama iştende işine geldiğinde erkenden çıkabiliyor benimde hep kısacıktı çok üzülürdüm travma kalmış benden
0 oy
(7,218 puan) tarafından
Sen bensin valla. Ne istiyorlar bu cocuklarin saclarindan anlamadim
(875 puan) tarafından
Ya yumuşacık pamuk gibi saçları gitti ona yanıyorum
(7,218 puan) tarafından
Uzar canm uzulme. Benimde kaynanam uzamis keselim uzamis keselim salaklik bende hadi keselim cocugun sacini mafetti iki kere. Ikincisinde dedim biraz uzun kalacaksa olur tuttu yanlis baslik takti mahfetti saci sonrada aman olsun uzar yapacak bsiey yok dedi nasil sinir oldum belli de ettim bi daha karismadi artik
0 oy
(802 puan) tarafından
Bebeğin erkek en azindan 1 aya cıkar güzelce canım canini sıkma bidaga babana verme traşa goturmesi icin esinde goturmuyorsa ben goturcm de o zaman goturur mecbur 
(875 puan) tarafından
Dedim zaten ne sen ne başkası artık ben ilgilenecem dedim baya şey söyledim hala içim rahat değil
(802 puan) tarafından
Sakin ol canim artik olan olmuş uzar yakin zamanda yumusacik olur yine

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 420 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 294 göst.
3 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Azizeak (132 puan) tarafından soruldu