0 oy
618 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (24 puan) tarafından
Hayırlı günler hanımlar 24 yaşındayım 19 aylık evliyim ve hiç korunmadım. ikimizinde hiçbir problemi yok çok şükür. Adetim düzenlidir. Ve yumurtlamayı da takip ediyorum ovülasyon testi ile. Birçok doktora gittik hepsi hiçbir problem olmadığını söyledi. Rahim filmi de çektirdim onda da çok şükür bir problem çıkmadı. Hayıt tohumu çakşır otu suyu kullandım. Klomen kullandım 4 ay. Thancss one diye eşimle kullanabileceğim hap verdi onunla da olmadı. şimdi 3 ay da gonalf iğnesi verdi 100mg. Evlendiğim ilk günden itibaren etraftan çocuk lafı duyuyorum. İnanın duymadığım laf kalmadı. Ve kaynanamla da bu konudan çok kavga ettik bana noksan olduğumu kısır olduğumu söylüyorlar. Eşim hep arkamda bu konuda ama ister istemez insan can sıkıyor. Etradımdan hamilelik haberi bile duymak istemiyorum artık. Kardeşim 2. Çocuğuna hamile ve ben buna sevinemedim bile. Yeğenim beni çok sevdiği için ve teyze diyemediği için anne diyor ve içim gidiyor. Rabbim isteyen ve bakabilecek olan herkese bu duyguyu tattırsın kimseye ağız açtırmadan inşAllah. Rabbim düşmanımın başına vermesin. 

27 Cevaplar

0 oy
(1,239 puan) tarafından
Canım bende 6 ay istedim olmadı ayağından iki kişi tutup ters çevirsin yukarı kaldırsın ben bunu yaptım 1 ay sonra hamile kaldım göbeğin düştü belki 
(24 puan) tarafından
Yaptım canım onu. Göbek düşüklüğüne de baktırdım kasık masajı da yaptırdım. 1 hafta
(1,239 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah canım en kısa zaman da güzel haber alırsın inşallah
(24 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Kaynanana deki Allah'ın işine karisilmaz bir carpazsa yerde çarpar..

Daha gençsin  herseyin zaman-ı var bir süre düşünme bu konuyu Akisina birakin kaynana gitme kimseyle gorusme bir süre 

Birde hamile kalmak icin yatış pozisyonlari var onlari dene hemen kalkma yatak bir iki dakika bekle yani mutlaka olur ama stres cok onemli bir sure herkesden uzak durun eşinle sen  bu arada eşinin sprem sayisi vs onemli 
(24 puan) tarafından
O da baktırdı canım hepsine.  

Allah korkusu olan zaten yapmaz böyle konuşmaz canım
(782 puan) tarafından
Akisina birak canim uzak dur onlardan
0 oy
(2,341 puan) tarafından
Ablam 2 düşük yaptı, 3. Bebeğime nerdeyse düşüyordu. 3 yıl sonra kucağına aldı. Hiç kafana takma, Rabbım bekletiyor ise güzelleştiriyordur emin ol. 
(24 puan) tarafından
Gönül istiyor işte canım acele ediyor dünyaya niye geldik demiyor
0 oy
tarafından
Bu kadar temizse herşey bence biraz da psikolojik. Rabbim kucağınızı doldurmayı nasip etsin insallah. O kaynana sana noksan demiş ama onun kafası noksan heralde. Tıp sorun yok diyorsa o nerden biliyormuş. İnsanları en hassas yerlerinden böyle yakıyorlar. 
(24 puan) tarafından
Bir kızının 2 yıl olmamış çocuğu canım üstelik. 2 kızı da bekar var onların başına ne gelecek bilmiyor. Üveye etme özünde bulursun geline etme kızında bukursun diye bir söz var. Allah razı olsun ❤️
tarafından
Aynen öyle canım. Hiç canını sıkma. Vardır rabbimin bildiği bir zaman. ❤️
0 oy
(598 puan) tarafından
E bi durun ya ne aceleleri var ben 2 yıl sonra yaptım ama şimdiki aklım olsa en azından 5 sene çocuk yapmazdım çalışır gezer tozardım
(24 puan) tarafından
Evliliğin bile tadını çıkaramıyorum artık. Allah bağışlasın canım
0 oy
(11 puan) tarafından
Bende ilk başlarda çok kafaya takmıştım sonra Esra ezmecinşn tuzlu suyunu yaptım gerçekten şuan hesaplayınca o güne denk geliyor tuzlu su yapıp ilişkiye girmiştim o gün hamile kalmışım bşr deneyin isterseniz ama psikolojikten kafanızın boş olması çok önemli genelde birşeyi çok çok isteyip diretince olmuyor genelde vazgeçince oluyor 
(24 puan) tarafından
Çok üstüne düştüğümüz için olmuyor bence de.
0 oy
tarafından
Yarısını okudum bu kadar seye gerek yok kafaya takma .. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 269 göst.
0 oy
20 cevap 727 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Merall (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 460 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Alinsu (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,202 göst.
12 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ~Mucize ~ (260 puan) tarafından soruldu