0 oy
239 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (367 puan) tarafından
Merhaba. Aranızda oksapar kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ? Kullananlar ne gibi yan etkisi oluyodu iğneyi olduktan sonra. Bende iğne yapıldıktan sonra yanma oluyor yapılan bölgede.  Bide iğneden sonra bi sıcak basıyor huzursuzluk yapıyor. Kullananlar Bilgi verebilir misiniz ?

7 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Normal 11 ay kullandim canim yanma da normal ates basmasida normal
(367 puan) tarafından
Anladım canım teşekkkür ederim
-Reklam-
0 oy
(9,001 puan) tarafından
9 ay kullandım yeni kullanın isen psikolojikdir kolay değil yanma başta oluyor normal bazen sizi da oluyor geçiyor morarma vs denolur
(367 puan) tarafından
Evet yeni başladım takip ettim iğneden sonra oluyor etkiler. Geçer insallah yan etkileri
(9,001 puan) tarafından
İnşallah kuuzumm
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Aynen canm yanma oluyor bnde yeni kullanmaya başladım sayılır 5 6 tane falan oldu.bna hem sıcak basıyor hemde çok uykum geliyor gece bebek emzirme ye bile kalkamıyorum 
(367 puan) tarafından
Uyku değil ama yanma oluyor çok alışır herhalde vücudum
0 oy
(3,259 puan) tarafından
2 sene kullandım yaptığım yerde ağrı morarma oluyordu en acısız göbekten oluyordum ama onun dışında bir yan etki yaşamadım
(367 puan) tarafından
Anladım canım bende 2 gündür göbekten oldum kola göre daha az acıtıyor
0 oy
(774 puan) tarafından
Sezeryandan sonra kullandım birazcık yanma olmuştu o kadar 
(367 puan) tarafından
Anladim canım
0 oy
(838 puan) tarafından
Ben koldan vuruluyroum biraz yakıyor sonra kolum sızlıyor ağrıyor 1 saat sonra sadece vurulan yeri ağırıyor kolumun ici deil 
(367 puan) tarafından
Bende göbekten oldum 2 gündür kola göre daha az acıtıyor
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bende kullandım canım sadece vurulan yeri oyalama demişti doktor yapınca bastır dedi bazen pirinç gibi şişlik oliyodu icerden okdr onun harici başka hiçbir yan etkisini görmedim 
(367 puan) tarafından
Bende ovalamiyorum ama morarıyor çok
(1,634 puan) tarafından
Arada morarma oluyor bendede olmustu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 64 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
10 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sunshine (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...