0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Herşey güzel olur sandım ama yanılmışım ben onun için kendimden vazgeçtim ömrümü harcadım heba ettim şiddeti bitmedi tükenmedi dava actım ben bize yaklastı derken o yanımıza yalancı delil toplamak için gelmiş asılsız o kadar sey sunmus ki mahkemeye bosanmam diyen gitmiş davaya karsı dava acmıs bin yalanla yanında yuvamın yıkılısını alkışlayanlar tanık olmus ablası kardesı felan onlarda sahitti gorduler ama yalancı tanıklar su an Allah rızası için dualarınızda benide bulundurur musunuz bu beladan kurtuluyum Allahım şahit islah etsin hepsini oğlumu alıcakmıs birde mahkeme ona vericek sanki diş çıkarma donemi hep hasta olur onları bakamıyo diye demiş hep su çiçeği oldu kovid oldu onları yazdırmıs bakım yok hastalanıyo cok zayıflamış demiş boyu kilosu gayet iyi bi sıkıntısı yok şükürler olsun gösterdiğim halde göstermedi demiş

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun hepsini okumadım kusura bakma ama tazminat falan alamaz senden. Sence bunu  yapan ilk erkek o mu ? Hepsi böyle pislikler .
tarafından
Aminn sağol canım bu kadar beklemezdim aynı yastıga baş koyduk ne dese yaptım nebiliyim canımdan bi parçaydı en cok o yaktı beni gram sevmemiş
-Reklam-
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Allah eşini tepe taklak etsin işi gücü rast gitmesi okudukca midem bulandı vay adi **** ne planlar yapmış gotunde patlasın hepsi . Rabbim fırsat vermesin . Allah yardımcın olsun bacım çok üzüldüm valla 
tarafından
Aminnnn sağol canım :( Allahım fırsat vermesin inşallah

İlgili sorular

+2 oy
34 cevap 540 göst.
0 oy
9 cevap 177 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 214 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy