0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (473 puan) tarafından
Kızlar paralar malum yatmış. Ben iban vermiştim oraya gelir sanıyordum ama yok orda değil. E devlet ten bakınca ödemeniz hazırdır diyo. 600 çıkmış bu ardaa. 

6 Cevaplar

0 oy
(887 puan) tarafından
PTT ye gidip TC ile alabiliyorsun diye biliyorum ama alan arkadaşlar daha iyi bilir tabi. Post yukarı çıksın ;)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ibana yatmıyo bu para ptt kartı çıkartman lazım ona yatar
0 oy
(393 puan) tarafından
Kizlar bunu kimler alabiliyor ??
0 oy
(583 puan) tarafından
Benim geri çevirmişler kimler alıyor ben kiracı eşim tek çalışan nasıl çıkmaz bana ya :(
(6,047 puan) tarafından
Sonradan geri dönebiliyor . Reddedildi diyor sonra birden kabul ediliyor. Bu çok oldu
(583 puan) tarafından
Ayy keşke sizde mi oldu ama baya oldu geri dönmedi ne yapmam lazım. Eşim sigortalı diye mi acaba? Gerçi bu zamandan sigortasız çalışan yok ki
(6,047 puan) tarafından
Sosyal yardımlaşmaya git istersen orada seni tekrar eklesinler. Onlardan yapılan başvuruya hemen dönüş var.  Hayır bana da ilkkez bugün çıktı. Ama ben burada gördüm hep çoğu kişi önce reddedildi sonra onaylandı diyor
(583 puan) tarafından
Saol canım eşim kaymakamlığı da gitti dilekçe verdi yine reddedildi maalesef
0 oy
(453 puan) tarafından
Arkadas ben sayfaya giremiyorum sinir oldum yaa sistem yoğun sistem yoğun ee bu sistem bi bana mı yoğun:((
(76 puan) tarafından
Kuzu  ne başvurusu bu nasıl  yapılıyor
(76 puan) tarafından
Uyudun mu serpil nasıl oluyor bu
(453 puan) tarafından
:) uyumuşum kusura bakma e devlet üzerinden başvuruyor dosyal destek paketi sosyal yardım yazinca ilk çıkıyor zaten bana çıkmıyor hiç esim devlet kurumunda çalıştığı için ben bebeklerim için başvurmuştum bi deneyim die

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (694 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (529 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı

...