0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından

E devlete girdim sosyal ve ekonomik destek ön başvurusu vardı ordan başvurdum 1 aydan fazla oldu süreç devam ediyor diyor kimileri de bana diyor o doğal gaz yardımıdir başvurduğun senin sosyal yardım başvuru hizmetine başvurman gerekiyor senin başvurduğunda iban yok diyor kafam karşıtı doğru mu başvurdum bide niye bu kadar uzun sürdü rededildi yazmıyor eşimle 1 gün arayla başvurdum ikimizinkine de süreç devam ediyor yazıyor 

image

5 Cevaplar

0 oy
(12,881 puan) tarafından
Burası değil sosyal yardım başvuru yaz bura sed yardımı. 
(77 puan) tarafından
Onu yaptım doğal gaz mı elektrik mı yardımı istiyorsunuz yazıyordu bide sed ne ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende buna başvurdum 1 aydir hala surec devam edyor galba yanlis yere basvurmusuz
(1,271 puan) tarafından
Bu ses sen aile destek farklı o yüzden devam ediyor dur
(3,669 puan) tarafından
Evet kızlar yanlış yere başvurmuşsunuz bir zaman sonra zaten kabul olmayacak sosyal yardım başvurusu yazıyor oradan başvuracaksınız orada zaten soruyor aile destek paketi faydalanmak ister misiniz diye
tarafından
Peki herseyi dogru yazmak sartmi mesela kaynanamda bizle yasyor onu da mi yazim
(3,669 puan) tarafından
Nüfusta sizde gözüküyorsa yaz emekliliği falan varsa sıkıntı eğer yoksa yaz çünkü ne kadar çok kişi varsa geçim o kadar zor
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Evet canım yanlış başvuru yapmışsın 
0 oy
tarafından
Yanlış yere başvurmuşsun sosyal başvuru hizmeti yazan yere başvuru yap bu başvurdugun yer òksüz yetim çocuklara yapılan yardım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Yanlış canım sosyal yardım başvuru

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 235 göst.
18 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
0 oy
12 cevap 347 göst.

377,137 soru

11,286,600 cevap

34,694 kullanıcı

...