0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün paylaşmıştım tartışma sebebini. Eşim her şeyi benden biliyor beni bunaltıyor bende tepkimi gösterdim hatta bağırdım bile yeter artık diye. Tatildeyiz şimdi benimle konuşmuyor sabaha kadar uyuyamadı merhaba hatta başka odada kaldı. Yaa çocuk gibi resmen. Geri adım atmak istemiyorum o konuşuyorsa bende konuşmayacağım. Önceden bu hataya düşüyordum haklı olsam bileki gidip özür diliyordum ama artık bıktım yaaa. Siz olsanız ne yapardınız 

1 cevap

0 oy
(6,438 puan) tarafından
Tatilinizi zehir etmeseydin keşke eve kadar sabretseydin konuşmuyorsa keyfi bilir sende konuşma
tarafından
Ben mi zehir ettim?
tarafından
Yaa Allah aşkına her yaptığıma kulp bulup gelir kendi tekrardan yapar ev işlerine bile karışır. Kendimi yetersiz hissediyordum ama ben yetersiz değilim eşim bana öğretmeye çalışıyor herşeyi yaa ben 28 yaşımdayım birşey görmeyen bilmeyen de değilim ama artık bıktım yaa tepki vermeye başlayınca ben de zehir etmiş oldum. Şimdi konuşmuyor kendisi bilir valla bende kafa dinliyorum. Kahvaltıda hazırlamadım bıktım artık yaaa ne bu böyle çocuk gibi
(6,438 puan) tarafından
Sen kendin tatildeyiz dedin diye dedim ye iç keyfine bak takma anlamında bir günde böyle olmadı ya ne zamandır böyle konuşmuyorsada keyfi bilir sen kendinle ilgilen
tarafından
Aynen öyle valla yaa kendisi bilir ama sinir ediyor böyle olması.
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 349 göst.
5 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (918 puan) tarafından soruldu
+7 oy
65 cevap 1,148 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy