0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Bebek aşağı inmiş ama çok hareketli sürekli tekme atiyo nstde bile rahat durmuyo sürekli makineye tekme atıp kayiyo düzensiz sancılarım çıkıyo. 2 haftadır 2.900 Gr doğumu kolaylastirmam gerekir mi ne yapmam lazım benim 37+3 haftalığım sezeryan veya suni sancıyla doğum yapmak istemiyorum.

4 Cevaplar

0 oy
(2,969 puan) tarafından
Valla ne yaparsan yap cocuk nasil gelecegini kendi seçiyor. Ben hep yürüyüş spor squat yapardim. Merdiven inip cikardim. Yerleri elimle silerdim eğile eğile. Hurma yerdim. Meryem ana otu kullandim. Sonuc olarak açılmam olmadi. Sezeryanla doğurdum. 
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ben hep normal doğuma odakladim kendimi yürüyüşler yaptım iki paket hurma yedim meryemana otu aldım dualar okudum neler yapmadım ki.... Yok arkadaş yok gelmiyor dedim iki güne bir kontrole gittim kontrolde öğrendik ki kalp ritimlerinde bi yavaslama bi hizlanma var bebek strese girmiş yarım saat suni sanci verdiler hiçbir şekilde ne sanci ne nişan ne aşağıya inme yoktu en son sezeryana alındım 40+3de bebeğim doğdu şimdi 10 aylık teyzesi:))) çok da sağlıklı:))) diyeceğim o ki illa normal yada sezeryan olsun deme hayırlısı olsun de ne yaparsan yap herşey olacağına variyor
0 oy
tarafından
Ben hiç bişeye şartlamadım kendimi ne olursa olsun ister sezeryan ister normal 37. Haftama giricem bi kaç gün sonra hurma yemeye başlıcam sadece bide evde eğil kalk ve evin içinde yürüyüş yapıcam dısarı çıkmak asla istemiyorum
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Kız sende mi hamileydin kaçırmışım dogum gelmiş saglikla gelsin❤️
(1,464 puan) tarafından
Teşekkür ederim:D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 188 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde minikbimesele (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 282 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
12 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye (4,979 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...