0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (846 puan) tarafından
Deterjan var yumuşatıcı var çıkarınca şöyle miiiisss gibi koku neden gelmiyor benim burnuma. Peros ilacı kullanıyordum bitmek üzere yoksa makinenin mi temizlenmesi gerekir 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Peros aldim memnun kalmadım alo omo mis gibi kokutur
-Reklam-
0 oy
(287 puan) tarafından
Makinenin temizlenmesi lazım 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Makineni temizle canım 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Perişan ne kız berbat o omo al mus gibi valla
0 oy
(827 puan) tarafından
Canim makinelerde bazen yumusaticiyi koyuyosun sonra akip gidiyo ona dikkat et belki ondan oluyodur
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Makineni temizle canım belki sorun ondadır 
0 oy
tarafından
Yumuşatıcıyı Max seviyesine kadar koyarsan tamami çöp oluyor ideal ölçü yarım çb dır
0 oy
(770 puan) tarafından
Vernel baya iyi kokuyor
0 oy
(178 puan) tarafından
Benim makinemde oyle cok guzel kokulu deterjn aldim yine oyle ama ben bi yerde denk geldim benim makinemden olanlarda hep ayni şikayet
0 oy
tarafından
Makina temizleyici var Marc'ın ondan al güzelce temizle makinanı, daha sonrada toz deterjanini değiştir Omo, Alo veya Rinso al. Yumuşatıcı da yumoş konsantre pembe olandan kullan bak nasil misss gibi kokacak 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Kaç derece kaç devirde yıkıyorsun öncelikle? Bir de makinenin temizlenme zamanı gelmiş olabilir önce güzelce temizle ve en az 40 derece 1000 devirde yıka o zaman güzel kokar. Bu arada peros hiç kaliteli değil bence farklı bir marka kullan ben persil sıvı deterjan kullanıyorum çok memnunum.
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Yumos mis gibi kokuyor
0 oy
(15,968 puan) tarafından
Makineyi çok mu dolduruyorsun
0 oy
(364 puan) tarafından
Canım düzenli olarak yani 2 3 ayda bir olarak makinenin içine temizleyici dök yüksek sıcaklıkta yıka. Deterjan gözü kapağını sok yıka makine bitince o gözü açık tut içi kokmasin hide lastik aralarını sulu bırakma bi bez ser suyunu alsin kapağını açık tut içinin kokusu çıksın birde sağ alt köşede ufak bi kapak var orayı temizle kıl çöp ıvır zıvır hersey orda birikiyo ben çamaşır atınca bi kapak deterjan koyuyorum az bisey de çamaşırin içine döküp çalıştiriyorum. Haftada 3 kere makinem çalışır o yüzden bimden bi yumuşatıci alir gündelik onu kullanırım ama nevresim havlu yastık kılıfı çarşaf perde gibi eşyaları yıkarken yumos pembeyi kullanırım mis gibi kokar çamaşırlarim
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Makinanın içi kirlidir ben haftada bir makinayi boş bir şekilde caliatiririm içine Domestos koyarım deterjan gözüne de tursil bide yumuşatıcı koyup 30 dakika caliatiririm elbiseler miss gibi kokuyor sonrasinda
0 oy
tarafından
Makinenin toz deterjan bölümüne çamaşır suyu koy 90 derece de boş çalıştır tertemiz olacak güzel kokacak 
(4,889 puan) tarafından
Kaç devirde sıkıyorsun peki boş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 414 göst.
15 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gurbet eslemnur (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,105 cevap

34,839 kullanıcı

...