0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (335 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 5 ay 1 haftalık bu aralar gece uykusunda üç dört defa ağlıyor gözleri kapalıyken gaz sancısı var gibi karnı ağrıyor gibi ağlıyor karnını ovuyorum emziriyorum uyuyor sonra yine aynı. Gece 3.30 dan önce uyumuyor gaz sorunu şimdiye dek geçmesi gerekmiyor mu ?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benimki de 5bucuk aylik 2 gecedir uyaniyor,ağlıyor, mama da yemiyo sallattiriyor kendini anca oyle uyuyor. Ölcem yorgunluktan:'( diş mi atak mı anlamadim

(335 puan) tarafından
Canım benimki sadece emiyor  da valla ne yapacağımı bilmiyorum bende
(643 puan) tarafından
Cnm bebeğine hurmanın kabuğunu soyup günde 1 defa felan o kemerlerine sür rahat ve kolay dis cikarirmis  peygamber efendimiz(sav)öyle yaparmış
Bende başlıycam bebeğime 4.aya girdiginde
(335 puan) tarafından
Anladim canım deneyeceğim saolasın inşallah iyi gelir
tarafından
Sagol canim deneyeyim insallah
(643 puan) tarafından
Inşallah cnm faydam olrsa ne mutlu bana
-Reklam-
0 oy
tarafından
diste olabilir canim
(335 puan) tarafından
Öyle gerçekten benimki daha 7 kilo bende zorlanıyorum zaten kendim 50 kiloyum ne yapacağım bilmiyorum inşallah geçer bu dönem çabucak
tarafından
benim kiloyu karistirmayalim 68.5 :)))
(335 puan) tarafından
Çok değil canım seninki de. İnsan yoruluyor gerçekten kilo ile de ilgisi yok zaten gün boyu hep ilgileniyoruz gece de böyle olunca daha çok yoruyor annelik zor Rabbim yardımcımiz olsun:)
tarafından
gunduz zaten hep dipdibeyiz :) gecede oyle oluyor gecen gece ilk defa güzel uyudu oturup ağlayacaktim uykusu düzene giriyo diye sevincim uzun sürmedi dün gece acisini cikardi :)
(335 puan) tarafından
Oyle canım :) uyuduğu zaman seviniyorum hep valla ama napalım sağlıklı olsunlar da bunlara katlanırız
0 oy
(352 puan) tarafından
Canım ben bu bebek işini çözdüm demekki bütün bebekler bu dönemde aynı şeyleri yasiyo benim bebegimde o aylarda aynı şekilde gece sebebsiz yere ağlayıp uyaniyo salliyordum yatiriyordum yine aynı döngü devam ediyordu geçer bekle inşallahhh :)
(335 puan) tarafından
İnşallah canım ya ilk 4 ay hiç bişey yoktu böyle gayet iyiydik 4 buçuk aydan sonra başladı şimdi 5 ay 1 haftalık hala aynı :(
(352 puan) tarafından
Üzülme canım geçecek atak gibi bişey sabret annesii sonuçta oda istemez yazık bı sıkıntısı oluyo demekki :)
(335 puan) tarafından
Haklısın canım saol inşallah çabuk geçer
0 oy
tarafından
Gaz deil bnce atak veya dış ağrısı olabilir kulagi da ağrıyo olabilir
tarafından
Ne dersen de teyzesi park hastası eve girmiyor girince ağlıyor kapının önünde
(335 puan) tarafından
Olabilir canım bakalım inslalah atlatırız kısa zamanda saolasın
(5,938 puan) tarafından
Al benden de o kadar park ve araba delisi karda kışta ne yapacaksak;)
tarafından
Offf :((( artık bir şekilde konuşup halledicz :) babannem bizi bakarken evin içine bir tepsi kar getirmişti
(5,938 puan) tarafından
Ahahahaha iyi fikir bende kar a pekmez döküp yerim kar yagdığı müddetçe geçen kış cok cikarttim yağmurda 1 derece de bile haftada 4 gün çıktık bakalim bu kis nasıl olacak
0 oy
tarafından
benim ki de ayni bes ay bir haftalık falan geceleri ağlıyor belki diş belirtisidir canım
(335 puan) tarafından
Belki de canım her gün aynı bizim de

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Poooo09 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 99 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

385,639 soru

11,530,417 cevap

35,200 kullanıcı