0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından
Çocukları uyuttuk esimle anne baba saati yapalım dedik mutfakta balkona çıktık kahve yaptım tam sigara yaktik pat diye bir ses geldi birde Baksak ki bizim arabaya carptilar hemen plakasını aldık eşim aşağı inene kadar adam gitti inip bakmadı bile nesi var arabanın diye eşim simdi aşağıda polisi aradi bekliyor 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun 
(1,437 puan) tarafından
Sağol canım ya ama insanlık olmuş gerçekten bunu anladim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
(1,437 puan) tarafından
Sağol kuzum insanlık ölmüş ya vallahi bak
tarafından
Vallahi sorma canım gerçekten yazık günah insan bir durup bakar en azından
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Plaka almakla iyi etmişsiniz.çok geçmiş olsun 
(1,437 puan) tarafından
Sağol canım kameralar da var zaten aşağıda görenlerde oldu simdi polis geldi bakalım ne olacak
(1,279 puan) tarafından
Ne oldu canm bı sonuç çıktımı
(1,437 puan) tarafından
Yok ya polis geldi fotoğraf çekti eşim şikayetçi oldu bakalım bugün sanayiye götürecek faturayı karakolsr goturecekmis
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Geçmiş olsun ya
(1,437 puan) tarafından
Sağol kuzum yani pes dedirttiriyor bazı insanlar inip bakmadı bile şuan duran bir arabaya çarptı belki ama bu bir ****** bir insanda olabilirdi insanlık olmuş cidden
(13,824 puan) tarafından
Aynen öyle nasıl da içi rahat etti pes
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun    
(1,437 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Gene iyi denk gelmiş plakayı almıssınız
(1,437 puan) tarafından
Biz alamasaydikta aşağıda kamera var ve zaten görenlerde almış plakayı canım
0 oy
(774 puan) tarafından
İnsan bi iner bakar bu nasıl birşey ya.. benim eşim bi sabah işe geç kalmıştı arabayla gideyim derken acele acele mahallede birinin arabasına sürtmüş hafiften adamları tanımıyoruz sabahın köründe kimsede görmedi bizde aman boşver diyip üstüne yatabilirdik ama çok şükür ki Allah korkumuz var eşim işten gelir gelmez evlerine gitti hasar neyse ödeyelim diye ben böyle vurdumduymazlara gıcık oluyorum... Çok geçmiş olsun canım
(1,437 puan) tarafından
Gerçekten Yam bir vurdum duymaz arabayı park edeyim derken gel bizim arabaya çarp bu bir insan yada h.ayvanda  olabilirdi Allah korusun çok sağol canim
(774 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
(3,622 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allahtan görmüşsünüz plaka falan alabilmissinz
(1,437 puan) tarafından
Aniden ses gelince bakalım dedik eşim dedi Allah bizim arabaya carptilar hemen plakasını aldım kameralarda vardı zaten görenlerde almış plakayı canım çok sukur
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Geçmiş olsun.                            
(1,437 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 290 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 251 göst.
0 oy
0 cevap 92 göst.
0 oy
25 cevap 907 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...