0 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar akşam kızımın ateşi çıktı birden calpol verdim düştü ama simdi bakıyorum ekleri ve ayakları soğuk ama karnı sıcak neden anlamadım koltuk altı da normal sizce neden birden yükselir diye korkuyorum uyuyamıyorum eşim evde yok çünkü 

6 Cevaplar

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Duş aldır ve sürekli kontrol et canım ateş benimde en korktuğum şey yaa gece 1gr uyku uyuyamıyorum ateşlenince korkudan:(
(2,835 puan) tarafından
Kaç aylık bu arada kızın?
tarafından
Klima da uyuyoruz canım banyo yaptırsam daha kötü olmaz mı dediğin gibi surekli kontrol ediyorum korkuyorum uyur kalırım çok yükselir diye
tarafından
22 aylık canım
(2,835 puan) tarafından
Yaa klima olayını hiç bilmiyorum kullanmıyoruz kuzum Ankara şimdiden buz gibi oldu bile gerek kalmıyor. Çok geçmiş olsun dikkat et. Bide calpol yerine pedifen falan daha etkili ateş düşürmede calpol hiç bişeye yaramıyor resmen.
tarafından
Sağol canım yaa ilaç sorunu da var asla içmek istemiyor iki kişi zorla veriyoruz gece tek napcam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun canm bende kizimin atesiyle ugrasiyorum elleri ayaklari buz gibiydi alninda pek ates yok gibiydi ilac verdim alnina bez koydum iki saattir soguk uygulama yapiyorum biraz düştü gibi 
tarafından
Bizimkide öyle işte canım akşam birden oldu anlamadım
tarafından
Simdi elleri ayaklari baya sicak yine ateai var dikkat et bir anda cikmasin canm Allah hepimize kolaylik versin
tarafından
Amin kuzum geçmiş olsun size de benimde korkum evde tekim birden çıksa ilacı da tek veremiyorum inşallah çıkmaz da vermek zorunda kalmam
tarafından
Bisey olamz insallah canm dikkat et
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ikı gündğr ateşten uyumuyorum
tarafından
Off ya size de geçmiş olsun canım bide bizimki ilaçta çok zor içiyor resmen can çekişiyorum verirken
(2,705 puan) tarafından
Şırıngayla ver canm ıcmıyosa bızimkide ıcmez öyle yaprm kan ılacınıda fısfıslı şişeye boşalttm oyle kullanıyoz dıger türlü döküp sacmaktan kıyfetı kalmamıştı.geçmiş olsn canm karnı agrıyor olabılır bırde rezene kaynatın hem ıyı gelır karnına hem rahatlar bebıs
tarafından
Şırıngayla bile iki kişi zor veriyoruz kız görsen cadı tam :) evet bugün çok az ishalide vardı üşüttü sanırım
0 oy
tarafından
İki gündür sürekli ateş. Baktım olmuyor acile geldik serum taktilar
tarafından
Bende sabah götürürüz inşallah eşimle ama eşim şimdi yok napcam bilmiyorum ilacıda tek veremiyorum size de geçmiş olsun canım
tarafından
İlacı niye veremiyorsun
tarafından
Asla içmek istemiyor çok ağlıyor dışarı püskürtüyor
tarafından
Benimkide öyle oturup iki bacağımın arasında sıkıştırıp koyuyorum ağzına burnunu sıkıyorum yoksa kusuyor benimkide
tarafından
İşte bende öyle vermeye korkuyorum o yüzden hep eşimle veriyorum şimdi oda yok napcam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Miram balım muhtemelen çıkar ateşi midesini mi üşüttu yoksa normal ateş istifa mı ishal var mı ....... Eğer mide usutmesiyse açık şekerli çay yap gece bile içsin hem sıvı kaybına iyi gelir hem midesini rahatlatır ... Ama kaç yaşında ... Benim kızım 4 yaşında ben öyle yapıyorum sabaha kadar toparliyor .... Çok geçmiş olsun balim 
tarafından
22 aylık kuzum şu an çıktı zaten ilaç vercem yeniden kusma falan yok şükür
tarafından
Oy küçükmüş daha bal topagi
tarafından
Öyle teyzesi minik kuşum hasta oldu ilaç sıkıntısı da var asla içmek istemiyor az önce siringayla verdim kusuyordu az kalsın hemen balkona çıkardım evde de tekim eşim olsa sıkıntı yokta oda yok jste
tarafından
Eşin olsa düşüremez balım ya  bak sen yanındasin bakıyorsun ona sen yapamazsan kim yapar ... Şimdi iyi olur bu ara buyuklarede salgın var eltimin 2 kızı benim eşim hep ateş kusma ishal ... Korkma geçer inşallah eşim olsa eşim olsa deme  yoksa iş başa düşer o IŞİD'e en güzel şekilde yaparsın sen
tarafından
Elimden geleni yaptım kuzum biraz düştü sjmdi inşallah sabaha kadar çıkmaz bir daha
0 oy
(942 puan) tarafından
Ben çok çektim atesten valla Allah sana güç kubvet versin inşallah canım cok çıkarsa duş aldır. Geçmezse doktora git derim. 1 hafta önce oğlumu götürdüm ateşten kan aldılar iltihap çıktı kanında enfeksiyon bide boğazları şişmiş antibiyotik kullanıyoruz suan iyi çok şükür 
tarafından
Sabah goturcem inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
16 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
18 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,131 soru

11,379,729 cevap

34,868 kullanıcı

...