0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar eltimin babası ameliyat oldu . Ben eltiml konusmuyorum normalde.  Neyse, 1 haftadir falan hastanede bugün eve gelmiş. Kayinbabam gelmiş bize diyo ki hadi gidiyoruz nereye dedi eşim. Gelmiş adam geçmiş olsuna gidelim. Eşimde ben gelmiyorum dedi onlar bana geldiler Miki ben gidicem dedi. ( Benimde annem ameliyat oldu rahmini komple aldılar ,7 saat ameliyatta 10 gün de hastane de kaldı kimse arayıp geçmiş olsun bile demedi ) neyse kayinbabam başladı sizin alıp veremediğiniz ne onlar size hayvanlık yaptıysa siz insanlık yapın falan dedi. Eşimde karısını aradı meşgule attı daha ne Arıcam dedi. E sen ara diyo esime. Benim karıyla kızla ne işim olur dedi. Neyse durdu durdu kusura bakmayın ama sizin analık çok gidip geliyor böyle huzur çok kaçar dedi.  Ay ben şok oldum. Esim başladı evime giden gelen laf edersen seni gebertirim karısamazsin sen kimsin ki dedi. Bu kadar sık gelmez bir insan dedi. Sık dediği de  15 günde bır hafta sonları geliyorlar torunlarını sevmeye. Bende başladım açtım ağzımı ne ölüme ne ölüne dedim. Eşimle kapının önünde baya atistilar ben içeri girdim çocuklarım durmadi. Terbiyesiz 

6 Cevaplar

+1 oy
(504 puan) tarafından
Canım bir insan kendi babasına seni gebertirim diyorsa sana neler diyordur artık ben buraya takildim kusura bakma 
tarafından
Kesinlikle.  Allah korusun.  Babası şimdi oğlunu evire çevire dövse hak bence. Ne demek gebertirim sen kim
(504 puan) tarafından
İşte anaya babaya saygısı olmayanın eşine evladınada olmaz yarın birgün kendi evladındanda görür merak etme bu işler parayla değil sırayla dünya döne döne ilerliyor
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Vayy ne eşine helal olsun maşallah diyelim. Onlar hayvanlık yaptıysa siz insanlık yalın demiş bakalım gidip onları da uyarmış mi siz de insanlık yapın diye. Kayınbaba sizi sevmiyor eşin de bunu biliyor bence ona göre tavır alıyor. 
(942 puan) tarafından
Eşim onceden hiç beni dinlemedi ilk seneler çok ezdirdi beni onlara artık açtı gözünü bu sene bana döndü
(1,170 puan) tarafından
kac sene sonra döndü sana
(942 puan) tarafından
Bu sene 3. Yılımjz bu sene döndü
(1,170 puan) tarafından
sanslisin erken dönmüş ne guzel
0 oy
tarafından
valla tebrik ediyorum esinizi. helal olsun kimseyi karistirmiyor hayatina. benim ***** pisirik kocam olsaydi ve babasi boyle deseydi, hadi gidelim derdi bana ve tartsirdik. anasi babasi ablalarinin elinde bir kukla kendisi. masallah esinize
(942 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi ilk seneler bu sene rahatım
tarafından
ben de 2 yillik evliyim ama umitsizim bu konuda. uyguladiginiz bi taktik varsa soyleyin biz de yapalim:) cunku cok yoruldum ve tukendim:(
(942 puan) tarafından
Yook uyguladigim bişey dua ettim sadece Allah'ım sen eşime ailesinin yüzünü göster diye oldu çok şükür
0 oy
tarafından
Ya gerçekten bu kaynanalardan ve kayimbabalardan bıktım bir rahat bıraksalar büyükler ama çok dusuncesizler
0 oy
tarafından
Eltin haketmiyor hiç bir şeyi
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Babası anladığım kadarıyla ara bulmaya çalışmış oğulları arasında anneni araya katması ayıp ama eşininse babası a seni gebertirim demesi bana fazla geldi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 335 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 466 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Melekezban (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 393 göst.