0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,935 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar . Geçen pazar gece hiç uyumadık sabaha kadar oğlum 3kere su gibi kaka yaptı , pazartesi hastaneye muayeneye gittik 3yaşındaki oğlum Aras'a  rotavirüsü teşhisi koydular , yatış verdiler .Serum taktıklar .Salı günü kaka yoğurt kıvamına döndü , dün de sancılı sancılı kaka yapmaya başladı , çığrınarak ;halsizliği geçince serumu durdurmadı, devamlı gezmek istedi.Bugün çıkış verdiler .Ama sancılı kaka yapımı devam ediyor , bağrınıyor , o esnada  bez sardırmak istemiyor, kıvranarak kaka yapıyor.Doktor  prebiyotik , çinko, popo deliği için krem verdi. Sancılı kaka yapması beni çok endişelendiriyor .Çünkü ilk gün böyle sancı yoktuDoktor bağırsakları hareketlendiği için normal diyor .      Rota virüsünü çocuğunu böyle sancılı geçiren varmı .Dua , Fikir ve önerilerinize ihtiyacım var .

6 Cevaplar

+1 oy
(6,723 puan) tarafından
Allah'ım acil şifalar versin inşallah. ☹️ Bizde 1 sene önce atlatmistik ama sancili degildi. Ev yapımı yoğurt yediriyordum tanıdıklar öyle söylemişti. Birde kefir iyi gelir dediler iyi geliyordu. Belki sizede iyi gelir inşallah çabucak geçer.
(7,935 puan) tarafından
teşekkür ederim .Faydalı şeyler yemek istemiyor .İkna etmeye çalışcam yoğurt ve kefire çok sağol
-Reklam-
+1 oy
(12,601 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun çabuk atlatırız inşallah bilgım yok benim 3 bucuk aylık daha geçen gün rota aşisı yaptırdım 
(7,935 puan) tarafından
teşekkür ederim .Aşı olsa da 5yaşına kadar bir kere geçiyorlarmış .Sanırım özel aşı o .Böyle sıkıntılı tehlikeli olduğunu bilsem ben de yaptırırdım :( Çok yıprandık çocuk da ben de :(
(12,601 puan) tarafından
Evet 755 tl tuttu, bi doz daha olacak 5ci ayda. Acıl şifalar dilerim
(7,935 puan) tarafından
amin teşekkürler
+1 oy
(48,652 puan) tarafından
geçmiş olsun canim Allah şifa versin
(7,935 puan) tarafından
teşekkürler amin
+1 oy
tarafından
Rabbim şifa versin biran önce