0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Arkadaşlar meraba gerçekten çok bunalimdayim esimin ailesi çok fena insanlar abisi ile eltimi ayırmak üzereler eltim para konusunda biraz savurgan bi insan ve 5 yıllık evliler çocukları olmadi kaynanam bunları bahane edip ayırmak istiyor bu boşanma aşamasında eltim ablası eniştesi ve enistesinin arkadaşları ile tatile gitmis simdide namusuna laf ediyor yatıp kalkmadiklarini ne bileyim diye esimde aynı görüşte onlarla ben çok korkuyorum bu insanlardan esimde 2 güne bi annemlere gidelimmi deyince temelli sinirleniyorum napmaliyim 

11 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
Yarın birgün inşallah size yapmazlar ne kadar uzak durursun o kadar iyi olur 
(11 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ona yapan banada yapar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah esirgesin ya 5 senelik gelini valla şaka gibi 
(11 puan) tarafından
Korkunç insanlar
0 oy
tarafından
Allah korusun böyle insanlardan
(11 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Peki eltinle eşi ayrılmak istiyorlar mı .çocuk olmadı diye insanları ayırmak günah yani herkesin hakkında hayırlısı olsun 
(11 puan) tarafından
Kaynim da eltimde istemiyor fakat kaynim arada kaldı kaynanamlarin esylarini vermiyor birlesirlerse
0 oy
tarafından
Öyle iftiracı insanlardan hayır gelmez. Eşini de uyar annesine destek çıkmasın yoksa onunda mi o yönde huyları var sana da eziyet eder sonra bak
(11 puan) tarafından
Oda aynı görüşte konussamda anlamaz beni kızar
tarafından
Dikkat et kendine o zaman canım. Yarın bi gün eşinde sana karsı güvensizlik besler seni yıldırır bu konuyu bi şekilde basına gelmeden aşman lazım
(11 puan) tarafından
Cahil düşünceli insanlar çaresiz kaldım ne yapacağımı bilmiyorum
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Ay ay iftiralara bak ya kaynanan daha oğlunun altında görmemiştir eltini milletin altına yatmıştır diyo allah kuru iftira dan sakinsin boyle zıhniyetten herşey beklenir uzak tutmakta fayda var canım 
(11 puan) tarafından
Esim de aynı görüşte nasil duracağım peki
(1,437 puan) tarafından
Birşey soylesen sen onu mu savunuyorsun der en iyisi bahaneler türet yanindaymis hakkılar gibi davran ama hastayım gidene canım çocuk çok huysuz daha vermez çamaşır attım makinaya falan de
0 oy
(1,405 puan) tarafından
nasıl tür insanlar bunlar ya. Allah onlarla kimseyi karşılaştırmasın
(11 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Bugün eltine bunu yapan kaynana, yarın en Ufak bir şekilde ters düşünce sana neler yapmaz, Allah'ım bu insanlar hiç mi Allah'tan korkmuyor bunun hesabını nasıl veririm diye hiç mi düşünmüyor !!!
(11 puan) tarafından
Düşünmüyorlar ben neyin içine düşmüşüm diyorum hep
0 oy
tarafından
Bu olayın benzeri yaşandı eşimin ailesi bi kişinin yuvasını yıktı çocuğu olmuyo diye sonra benim yuvamida yıkmaya çalıştı eşimin ailesi yani şeytan hırslandırıyo Allah ıslah etsin valla 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ayy Allah yardım etsin belki senin arkandan da söylüyorlardır
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Eltin niye gitmiş tatile inat için mi yoksa nasıl olsa evliliğim bitti kafasında mı birde eniştesinin arkadaşı erkek mi 

Sen muhatap olmazsan söylenene kulak asmaz eşinde arkanda olursa bi b.k yiyemez

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ruvvv (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde damlanurr (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Ruvvv (11 puan) tarafından soruldu
0 oy