0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim iki görümce var biri evli biraz uzakta oturuyo biri malesef ki dibimizde annesiyle oturuyo evli 

Sürekli benim yüzüme laf ediyo benim yüzüm asıkmış fazla gülmüyomuşum işi gücü benim yüzümü eleştirmek 

Kendi yüzünü görseniz çok makyaj yapıyo bide tek kaşı havada suratı mahkeme duvarına dönmüş bakıyo etrafa hatta dışarda gezerken bile küçük çocuğun biri geldi görümceye diyo ki bana öyle bakma aynı baykuş gibi bakıyosun dedi o da ona ben seni böyle korkuturum dedi 

Yani çok değişik bi insan 

Eşimde onun yüzünden küçük tartışmalarda bile yüzün asık diyo bir değil iki değil en sonunda bende dedimki sen çok mu iyisin ki hiç susmuyosun dedim bi dilin var pabuç gibi dedim ama haketti baykuş suratlı kardeşinin lafıyla geliyo bana eşim sinir oldum 

Sizce iyi demiş miyim 

2 Cevaplar

0 oy
(437 puan) tarafından
Hakedene hakkettiğini vereceksin evlenmek bana bunu ögretti 
tarafından
Aynen hakediyo bunun gibilerde sanki kendileri çok iyiymiş gibi milleti eleştiriyolar
(437 puan) tarafından
Tencere g.tum kara demez :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuğun dediği lafa aşırı güldüm ... Suratına bir tane tavayla yapıştır ha ha ha ha bak yüzüm güldü de 
tarafından
Yüzük oldugun parmağıma iz olurum kizz;)
tarafından
Ayşe ben sana durmadan veriyom haa ama hiç demiyorum bazen isim oluyor yazamıyorum sjsjsj
tarafından
Yaaaa erittin yine
tarafından
Bilmiyom askom bende sana nerde görsem veriyom.  ... Bu yazılar çok yanlış anlaşılabilir :) .... Askom bazen artim bitiyor ama gelince akşam gece falan ben veriyom sana jejejdjjd
tarafından
Hahhah batana biri görürse yanlış anlar sjsjsj yaaa cansinn:)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 6,716 göst.
0 oy
2 cevap 30 göst.
0 oy
6 cevap 292 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meyra nur (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 693 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kumrru (137 puan) tarafından soruldu

379,898 soru