0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (381 puan) tarafından
Pankek i cumartesi yapsam pazar yesek olur mu 

Eger oluyorsa nasil muhafaza etmeliyim  hanımlar 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız 5 dkada çırpıliyir Zatn pisrmk dersn öyle olmuyor kalakniyor oluyor bazen yenmiyor soguynca 
(381 puan) tarafından
Canım doğum günü için yapicam inşallah o yüzden her şey yetissin istiyorum
tarafından
Gelen birnnin eline verrsn yapar iki dka
-Reklam-
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Kahvaltıda yiyeceksen sıcak daha hos oluyor canım hem vanilya kokusu sicaginla çikolata sürüp yemek 
(381 puan) tarafından
Canım doğum günü için istiyorum o yüzden
(2,194 puan) tarafından
Himm o zaman canım içi kremalı birşey yapacaksan bir gün önceden olur öyle gelin bohçası gibi birşey yapacaksan soğuk servis edilir zaten
0 oy
(3,778 puan) tarafından
Bayatlar bence güzel olmaz sıcak sıcak güzel 
0 oy
tarafından
Bayatlar güzel olmaz o taze yenmeli
(381 puan) tarafından
Sabahtan hazırlarım geldikleri zamana yakin pişiririm
0 oy
(2,721 puan) tarafından
Ben oğluma yaptığım zaman kalıyor ertesi gün de yediriyorum bayatlamıyor bir günde. Saklama kabına koyuyorum. 
(381 puan) tarafından
Bence de canım zaten mini yapicam kurdana batircam inşallah
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Pankrkı nasl sunacagına baglı normal pankekse o gun yapsam bırıne yaptırsan ıyı olr dogum hunu menun ne canm bende hazrlık yapıyorum da
(381 puan) tarafından
Canım sabahtan hazırlarım gelene yakin pisiririm artık. Canım pasta yaprak sarma,poğaça,mercimek köftesi, pankek klasik bir menü hazırladım aklima baska bişey gelmedi farkli olarak
(2,705 puan) tarafından
İyi etitn canm iyiki dogmus bebıste Allah uzjn ömürler versın.ben yaprak saramam ama onun yerıne rus salata fılan düşünüyorum baklm
(381 puan) tarafından
Sağol canım benim senin Bebiste iyi ki doğmuş tüm bebekler gibi :)
Rus salatasi da çok güzel canım eline sağlık simdiden
(2,705 puan) tarafından
Sagol canm memlekete gitmek nasıp olmadı burdada kımsemız yok ıcımzde kalamsın cocuga hatıra olsn dıye ev sahıbını davet edıcem sadece

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
26 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
28 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mrvyilmaz (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
24 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 253 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,451 soru

11,525,862 cevap

35,196 kullanıcı

...