0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Arkadaşlar alıp memnun kaldinizmi

16 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hayır hiç almadım.dolap kullanıyorum oğlumun puset örğmcek falan sattımda kıyafet satmadım hiç almadım da.bilmediğim insandsn güvenemem ki
tarafından
Fazla kişilere nasıl ulaşılıyor bu uygulamada ya anlatabilir misiniz , mesela bi ürün yüklediniz bunu çok kişi nasıl görebilir 
(4,651 puan) tarafından
Öne çıkarma hakkı vardı önceden 1 tane veriyordu ücretsiz olarak 24 saat geçerli sonra onu kaldırdılar.hiç iyi olmadı bence benim satışlarım düştü.kargo ücretleri de arttı üstüne. ben ürün açıklamalarına #şu işareti koyarak etiket yapıyorum ama pek bi faydası olmuyo bence.başka bi çare bulamadım henüz:(
-Reklam-
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Bebekken almamıştım ama biraz büyüyünce aldim 1.5 2 yaşlarında iken. Temiz fazla giyilmemiş olanları aldim genellikle. Şuana kadar bir sorun çıkmadı cok şükür 
(29 puan) tarafından
Bayanda teniz dedi 0 3 ay satıyor ama bilemedim
(6,725 puan) tarafından
İcine sinmediyse alma canim senin icine sinip sinmemesi önemli
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Yeni etiketli olanlardan almayı düşünüyorum bende LCW kiyafetleri satıyor bazıları 
tarafından
Onlarda indirimde yakalayıp üstüne karını koyup satiyor
(13,087 puan) tarafından
Evet haklısın da yapacak birşey yok ki suanki fiyattan daha düşük en azından öyle avunduruyorum kendimi
0 oy
(3,869 puan) tarafından
ben çok aldim canim . toplu satis yapanlar vardi , cok iyi olmustu .
(29 puan) tarafından
Kullanılmış mi aldiniz
(3,869 puan) tarafından
evet canim . yollayan kisi tertemiz yollamisti zaten ama ben evde de yikadim bir daha
0 oy
tarafından
Fazla kişilere nasıl ulaşılıyor bu uygulamada ya anlatabilir misiniz , mesela bi ürün yüklediniz bunu çok kişi nasıl görebilir 
tarafından
Ücretli öne çıkarma satın alıyorlar. Sanirim 2_3 TL gibi birsey
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Evet yeni etiketli ürün çok aldım 
0 oy
(1,623 puan) tarafından

Hiç giyilmemiş bu elbiseyi 16 liraya aldım. Memnun kalıp kalmamak aldığınız kişiye bağlı olarak değişir. 

image

0 oy
(2,975 puan) tarafından
Geçen gun aldim. Yeni etiketli olanlardan aliyorum.
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Hic almadim canım hatta biri burdan bana kiyafet gonderdi baska bi arkadas da dolap uygulamasi üzerinden gonderdim dedi yapamadik :D

0 oy
(809 puan) tarafından
Ben aldım çok memnun kaldım hemde hediyeli bir şekilde göndermiş kadın. Sonra 3lü muslin aldım büyük boy 40 TL'ye o da hediyeli yollamıştı. Sonra elektrikli oyun halısı aldım. Tertermiz geldi. Letgodan beşikler aldım. Valla almaya da devam edeceğim 
0 oy
(7,754 puan) tarafından
3 buçuk yaşındayken kızım 23 nişan tişörtü almıştım ablasına özeniyor diye
0 oy
tarafından
Kargo 30 TL olmuş. Nasıl alcaz
0 oy
tarafından
Ben çok aldım lcw kulanîlmış kïyaefetleri šimdiye kadar temiz geldi memnun kaldım yani
0 oy
tarafından
Bn aldım çok iyi çıktı bide satıcı kadinn kendide koydu kıyafet harici birde sırt çantasında göndermiş hoşuma gitti 
0 oy
tarafından
Ben kızıma ordan alıyorum uygun fiyata tabi değerlendirmelerine bakarak alıyorum gayet güzelde geliyor kendime de ceket almıştım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 99 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
18 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde clk38 (1,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
29 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 249 göst.
24 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,021 soru

11,407,024 cevap

34,943 kullanıcı

...