0 oy
361 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (80 puan) tarafından

Doğum sonrası kiloları nasıl verdiniz? Çok canım sıkılıyor var mı bildiğiniz yöntemler? Lütfen yardımcı olun bana :(

28 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Çocukların peşinde koşarken veriyorum valla. 5 kilom kaldı az önce gördüm japon dansı varmış karnı yok ediyo onu denicm göbeğim de gitsin diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi kendine terleyerke 40 günde 20 kilo gitti ve çok hızlı verdiğim içinde çok çabuk geri aldım resmen kalıcı kaldım ne yaptıysam yok gitmiyor hiç bir şekilde aç bile kaldım fayda etmiyor yirmi kiloyu verdiğimde çok çirkin oldum diye üzülürdüm keşke yine çirkin olsaydım da bu kilo da olmasaydım:(
0 oy
(546 puan) tarafından
Aç kalarak :) hep karatayla verdim aldığım kiloları hayat boyu uygularsam da ne alâ yaninda saglik problemleri de iyileşiyor.Toplasan 2 3 saat uyumamışımdır bebekten dolayı o zorluyo normalde atıştırırım suan aksam 5ten beri agzima bisey sürmedim mide hastaliklarimda var baya midem agriyo ac olduğum icin ama sabredince alisinca duzeliyo ve mide rahatsizliklarimda iyilesiyo daha once de ayni olmustu cunku.Karatayda doyarak saglikta iyileserek gidiyo seviyorum karatay beslenmesini arastirin lutfen.
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Bol su bol sıvı gıda + korseyi hiç çıkarmıyorum  
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yürüyüşlle 15 kilo
0 oy
(147 puan) tarafından

Ben yaklasik 4 ay önce doğum yaptım hamile kalmadan 62 kiloydum suan 58 kiloya indim.

Tamamen uygun bir yorgunluk ve stres programı ile kilo verdim.
Bebegim hiç durmuyor ne uyku var ne yemek yiyecek vakit evin içinde kucagimda sallayarak gezdiriyorum o kadar adım atıyorum ki ayaklarım sisiyor. 
Nasıl kilo verdim ben bile anlamadım. 
0 oy
(52 puan) tarafından
Doğum yapalı on ay oldu 58 le hamile kaldım 76 la doğuma gittim doğumdan çıktığımda 69 kiloydum şuan 65 im bir aydır diyet yapıyorum 58 olana kadarda devam edeceğim ben aralıklı oruçla isteidgimi yiyerek verdim yani 6 dan sonra hiç birşey yemiyorum sadece bol su içiyorum ve akşamları yürüyüş yapıyorum

İsteidgimi yiyerek verdim derken tatkida yedim tuzlu da ama porsiyonlarim az az yedim çok değil maksat gözü doyurmak bence en iyisi aralıklı oruç.

Altifan sonra birşey yemiyorum diğer günde saat 11 gibi kahvaltı yapıyorum sonra bir ara öğün birde akşam yemeği saat altıda kapanış..
0 oy
(52 puan) tarafından
Ben doğum yapalı on ay oldu 58 le hamile kaldım 76 la doğuma gittim doğumdan çıktığımda 69 kiloydum şuan 65 im bir aydır diyet yapıyorum 58 olana kadarda devam edeceğim ben aralıklı oruçla isteidgimi yiyerek verdim yani 6 dan sonra hiç birşey yemiyorum sadece bol su içiyorum ve akşamları yürüyüş yapıyorum

İsteidgimi yiyerek verdim derken tatkida yedim tuzlu da ama porsiyonlarim az az yedim çok değil maksat gözü doyurmak bence en iyisi aralıklı oruç.

Altifan sonra birşey yemiyorum diğer günde saat 11 gibi kahvaltı yapıyorum sonra bir ara öğün birde akşam yemeği saat altıda kapanış..

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 160 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 493 göst.
0 oy
27 cevap 690 göst.
26 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu

379,647 soru

11,364,657 cevap

34,841 kullanıcı

...