0 oy
450 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (692 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
kizlar sonuç boyle oldu bi kullu boya daha vursammi yoksa böyle mi kalsa bilemedim ya 

4 Cevaplar

0 oy
(302 puan) tarafından

Hangi renkleri karıştırdın? Açıcı kullandın mı ?

(692 puan) tarafından
Palette acici ve küllü açık sarıyı karistirdim canım şuan biraz turunculuk var  bidaha kullu açık sarı alsam üstüne vursam istediğim renk elde ederim diye düşündüm kullu renkler turunculugu alıyor ya
(1,006 puan) tarafından
Canım palettenin turuncu pigmenti fazla ,ben kendi saçımı sürekli boyuyorum sarıya saçının rengini görmedim ama tavsiye vereceğim
(1,006 puan) tarafından
Palettede kızıl pigment fazla tam renk yakalamak istersen her zmn Koleston kullan :) şuan saçında turunculuk varsa eğer nevacolor saç boyası var onun gri rengini alıyorum ben amabu koca paketlerde satılan değil sadece tek kullanımlık tüp boya satılıyor bide küçük 30volumluk açıcı alıyorum genelde 1milyoncular boya kısmından alıyorum karıştırıyorum ama hemen beklemeden saça uygula fırçayla değil elinde anında yıka beklersen sarı saçın gri olur beklemeden hemen yikarsan o turunculuk gider ve hoş renk olur:)ben saçımı da atıcam şimdi altta post olarak bakarsın sürekli kenfim boyuyorum
(692 puan) tarafından
Kaç daakk bekleriyim
(1,006 puan) tarafından
Cila anında yıkanacak 2dk da sürüp yıka canim bekletme bı tarafı suruup diğer taraf surerken surfugun yer gri olur soylim
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence iyi görünüyor üst üste boyarsan yorabilirsin saçını ve hatta yanabilir kopabilir.
(692 puan) tarafından
Ya biraz turunculuk var oyuzden dedim bidaha kullu açık sarı alıp üstüne boyasam turunculugu  alsa iyi olur yıpranma olmaz bence ya çünkü 1 sene olcak yeni boyuyorum sacimi
(4,651 puan) tarafından
Sen bilirsin kuzu ama birkaç gün bekle derim bikaç kez yıkanınca belki değişiklik olur hani açılır akar rengi falan o yüzden dedim.yine de tabii sen bilirsin.
(692 puan) tarafından
Tamam canım ben bekliyim gene ya ne olur ne olmaz :))
0 oy
(1,006 puan) tarafından

image

gunesten kaynaklı fazla açık ton çıkmış cnm renk bak fikir olsun:) 
(598 puan) tarafından
Ay tam istediğim renk nasıl yaptın canım.
(598 puan) tarafından
Saçının yarısında boya var palette açıcı ve palette en açık sarı yapmıştım tabi aylar geçti üstünden hatta yıl olacak hafiften bi turunculuk var sadece üst kısımları kendi rengi. Nasıl yapabilirim bu şekilde
(692 puan) tarafından
Tamam canım deniycem  çok teşekkkür ederim.
(1,006 puan) tarafından
Kolestonun sarı rengini al canım en açık sarışını ustunede cila at :)anlattım postunda yorum yaptım bak cnm
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Küllü açık sarı tek kullansak nasılsın olu4
(692 puan) tarafından
Bilmiyom canım ya bakicam
(1,006 puan) tarafından
Tutmaz ki canm,saç koyuysw açık renk doğal saçın varsa tutar ama palette hep turuncu oluyo
(12,887 puan) tarafından
Ombre var saçım da
(1,006 puan) tarafından
Bişey farketmez canım ,onun yerine cila at saçına :) küllü sadece uçları acar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
1 Şubat 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 333 göst.
20 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 427 göst.
5 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 465 göst.
15 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,257 cevap

34,765 kullanıcı

...