0 oy
817 göst.
Diğer kategorisinde (981 puan) tarafından
Kızlar günah vs deniliyor hiç arastirmadim ama ben eşime aldiriyorum sonuçta çocuğu yani ona karşı kötü düşüncesi olacak değil ya Büyükler sürekli uyarıyor babası almasın diye dinleniyorum aldiriyorum ne kadar katilirsiniz bilmem ama oğlum olduğunda da ben mi almicam bana mı günah oluyor ne bilim ya bana çok karışık geliyor konu 

44 Cevaplar

0 oy
(770 puan) tarafından
Ben bunu diyenelri hiccc anlamadm altını açana kadar kız olduğunu anlamayip açınca kız olduğu aklına gelecek adamın herkde o zmn yanında da bırakma yalnız bırakma ooo birlikte banyo yaptırıyoruz genel ben alırım ama aldığı da oluyor ben sakınca görmüyorum 
-Reklam-
0 oy
(4,888 puan) tarafından
Çok mecburi olmadığı sürece kesinlikle anne dışında kimse değiştirmemeli. Herkes anne gibi hijyenine dikkat etmez ben takıntılıyım aşağıdan yukarı siler güzel temizlemez vs vs kötü olurum.  Eşim arada banyo yaptırmıştır giydirmistir 3 yaşında ikizlerim. Ama temizlik konusunda yapmamıştır yapmasını da istemem zaruri bi durum olmadıkça 
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Eşim hiç bebek altı temizlemedi. :) İlkini de digerini de hep ben temizledim. :D Alt temizlemeyi bilmez.Çocuklari da belli bi yaşa kadar beraber yikadik bir kızım bir oglum var şimdi ikisini de bn yıkıyorum.

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 816 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 718 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,228 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 368 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 357 göst.
23 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

382,883 soru

11,461,520 cevap

35,049 kullanıcı

...