0 oy
789 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Eşimin daha önce arkadaş grubu ile olan mesajlarına bakmıştım evli bir arkadaşı sürekli sapık sapık resimler karı kız resimleri atmış. Eşiyle olan cinsel münasebetini bile yazmış bende kızdım tartıştık o atıyor napayım ben atmıyorum dedi gerçekten de atmamış hiç neyse dedik kapattık konuyu. Dün şeytan dürttü uzun zamandır bakmıyordum mesajlara yine baktım bu sefer bizimkide resim falan atmış ben baya tartıştım iş oldukça ciddiye bindi yani. Açıkçası zoruma da gitti bir de pişkin pişkin erkekler arasında bu muhabbetler hep oluyor kadını beğendim attım seni aldatmadım ki diyor delirdim iyice. Çocuk için susuyorum benden kadınlık bekleme bu saatten sonra dedim. Konuşmuyoruz sadece çocuğun yanında iletişim kuruyoruz. Çok uzattım asıl sorum şu ben mi çok abartıyorum gerçekten erkek muhabbetleri hep mi böyle yoksa eşim üste çıkmak için beni mi bastırmaya çalışıyor. Hoş bunun normalleştirilecek bir tarafı yok bana göre. 

40 Cevaplar

+7 oy
(328 puan) tarafından
Erkek muhabbeti hep uçkur üzerine mi kurulu oluyormuş. Bir de şeref yoksunu karısı ile olan anlarından mi anlatıyor. Eşin de bu bana karısını anlatiyorsa kime neler yapmaz deyip uzaklaşmak yerine beğendiği birini atıyor. Varya zincirleme şerefsizlik bu başka bir şey değil. Tüküreyim onların muhabbetine. Abartmıyorsun kardeşim. Ağzına sçsan yeri.
tarafından
Artim sana
(6 puan) tarafından
Ya öyle pişkinler ki kendi sorguluyorum artık ben mi abartıyorum diye yalnız olmadığımı görmek yüreklendirdi beni
(328 puan) tarafından
Sağol canım otobuscarpti. Sorgulama kendine kulp bulmaya çalışıyor zavallica. Doğru olan senin düşüncen. Hayır doğruluk da bu konuda ne kadar önemliyse artık..
(6,441 puan) tarafından
Benim eşimede arkadaşı atmış silmiş eşim çöpte gördüm kavga çıktı arkadaşım attı dedi baktım bende eğer bir daha görürsem eşini ararım dedim herşeyi anlatırım dedim aynen bunu söyle dedim eşimde tedirgin oldu yaparım çünkü sustu kaldı
tarafından
Bayılırım güçlü kadınlara betiz harika bir kadinsin sen
-Reklam-
0 oy
(293 puan) tarafından
E yuhh artık. Yüzsüzlüğün bu kadarı. Beğendim kadını attım ne demek. Kusura bakma.

Senin kocanın arkadaş grubu böyle galiba. Eşimin öyle konuşmaların geçeceği bir ortamı yok. Olamazda. Hemen uzaklaşır öyle insanlardan. O arkadaşlarından uzak durmalı. Kötü arkadaş insanın en büyük düşmanıdır. 
(6 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum size bana da çok anormal geliyor asıl beni üzen onun bu durumu normalleştirme çabası
0 oy
tarafından
Benim eşimde erkek muhabbetine girer ama resim karı kız atma hiç yapmaz ya komik yazılar  atarlar birbirlerine kilibiklikla ilgili falan yada video ... Mesala ben eşimde şu videoyu gordum .... Yılbaşını nerde geçirmek istersiniz a eşiniz ( adam ) b b b b diye bağırıyor bende güldüm hatta .... Sonra hayatım kahveye gidebilir miyim diye ağlıyor adam arkadaşı eşime atmış onu bana gösterdi bak kılıbık diyorlar bana diye .... Ama hiç öyle foto faln görmedim hep bakarım teline .... Ama normalmi bilmiyorum tabi erkek muhabbetinde bence kişilikle alakalı 
tarafından
Aynen ❤️ bide erkek muhabbeti adı altında
(13,834 puan) tarafından
Rabbim şaşırtmasın derim hep
tarafından
Amin canım insan oğlu hataları olur ama bazı şeyler göz göre insanın gözüne sokulmaz
(13,834 puan) tarafından
Evet cümle de çirkin olmuş
tarafından
Bencede
0 oy
(583 puan) tarafından
Allah öyle arkadaşların bin belasını versin yuva yıkar böyleleri şeytanın yerini almışlar şeytan onlardan masum nett..
(6 puan) tarafından
Bizimkini alt üst ettiler bunda eşimin de payı büyük ama
(583 puan) tarafından
Eşimin de iş yerinde öyle evli biri vardı karısını aldatıyordu eşim kaç kere uyardı evlisin yuvan yıkılır boşver derdi adam hastalık olmuştu vazgeçemiyordu bı kaç kere eşimde açık saçık şeyler atmıştı yakaladım dedim yemin ederim bir daha görsem adama mesaj atarım rezill ederim karısını bulup söylerim yeter senden Uzak dursun fln çok şükür eskisi gibi değiller görüşmüyorlar fazla lanet insanlar yer yerde var bitmiyorlar ki
(6 puan) tarafından
Umarım bizimki de durumu değiştirmek için çabalar çünkü bu şekilde benimde onu kabullenmem zor bakalım beni neler bekliyor
0 oy
(31 puan) tarafından
Eşinin o kişiler ile biran önce muhabbetini kesmesi lazım öyle saçmalık mı olur beğendim attım nedir ya 
(6 puan) tarafından
Kesmek kenara dursun beni hatalı çıkardı hayatına müdehale ediyormuşum kısıtlıyormuşum
(31 puan) tarafından
O ne saçmalık oldu serbest mi bırakacaksın evli barklı adam madem gözü var ne diye el kızlarının günahına girerler yazık günah ya
(13,276 puan) tarafından
O öküz oğlu öküze söyle evlilik kendini eşiyle sınirlandırmaktır zaten
0 oy
tarafından
Erkek muhabbeti kari kiz olur okey ama hicbir erkek karisiyla ozel iliskisini birbirine anlatmaz anlatan erkek gavattır net yani.
(6 puan) tarafından
Gözümle gördüm maalesef eşini de tanıyoruz yani oturup kalktığımız insanlar bunu gruba yazıyor belim ağrıdı sabahtan beri karının üstündeyim yazmış
(583 puan) tarafından
Tövbe yuh daha neler bu ******** bildiğin eşin nasıl izin veriyor bu kadarı da değil ya namus edep kalmamış insanlardan
(6 puan) tarafından
Çok hayasızca gerçekten ben utandım okurken
(1,750 puan) tarafından
Ee bu bildiğin gavat terbiyesiz ya utanmadan nasıl anlatıyo acaba eşini değil başka kadını demiş olabilirmi aldatıyo olabilirmi yani iki ucu boklu deynek pislik adam eşinin acilen uzaklaması lazım gerçi bunu kendisinin akıl etmesi lazımda işde
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Böyleymiş eşim de geçen anlattı iyice namasusuLasmislar birde evliler 
(6 puan) tarafından
Çok üzücü ya. Ben çok soğudum tahammül edebileceğim bir şey değil
0 oy
tarafından
Kendi karisiyla mahremini anlatan Size neler yapmaz .
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben ilk defa böyle bir şey duydum biz kadınlar anlatırız ama erkekler anlatmaz benim eşim dedikodudan nefret eder hatta ben anlatırım ona bugün böyle böyle oldu boşver felan der ilk defa duydum hangi erkek karısını bir başka erkeğe anlatır ki yazık valla bnde olsam delirirdim 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Haklısın canım herkeste öyle bir muhabbet yok ya benim esiminde 2 tane WhatsAppda grubu var , bir çocukluk arkadaslari var birde iş yeri arkadaşları erkekler hepsi hiç konuşmalarında  boyle bir seylere denk gelmedim kendi arlarinda karı kız muhabbeti yok birbirlerine takılırlar  gırgır şamata yaparlar konuşurlar ama  öyle karili kızlı  bir durum yok o normalleştirmeye çalışıyor da normal değil bence sen çok haklısın tavrını koymakta birde üste çıkmaya çalışıyor çok normalmis gibi beğendim attım ne demek birde mahremi eşiyle ilişkini anlatmak ne demek bunlarda arkadaş olarak nasıl normal karşılıyorlar sen çok haklısın 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Erkek muhabbeti bel altı uçkur meselesi,adamlar utanması yok neredeyse gece karısıyla ne yaptığını anlatmaya başlıyorlar. Birbirinin gazına gelip.

Eşim memur canım hani bir söz vardır. Çokluğun olduğu yee bokluktuk. Aynen öyle ne muhabbetler döndüğünü bilsen dudağın uçuklar der eşim...

Kendi bu muhabbetleri sevmez.konusanida sevmez.uyarir.
0 oy
(59 puan) tarafından
Kesinlikle abartmıyorsun Sunu yap bunu yap diyemem senin aile hayatın ama Tavrın hep ciddi şekilde ve keskin olsun ki eşin bir daha yapamasin.

Benim eşiminde 2 tane grubu var arkaslari ile bazen istemsiz görüyorum mesajları falanda anca küfürlü konuşma ve komik videolar atıyorlar 2 tane tiktok çeken arkadaşı var kendi videarini atıyor onun dışında öyle karı kız hayatta geçmiyor. 

Eşinin arkadaşı tam bir ş.e.r.e.f.s.i.z öyle millete karısını anlatandan hayır gelmez. 
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Hele öyle bişey yapsın ağzına yanii kadını begenmıs atmıs oyle mı hadsız hele o karısını anlatan deyyu s a uyu z oldum.Benim eşimde arkadaslarıyla konusur okumamı istemez ama boyle bel altı espri felan yapıyolar aralarında hosuma gitmese de bişey demiyorum.Nıye boyle konustun diye sormam ama senınkıngibi foto atıp begendımmderse cok olay olur
0 oy
(1,096 puan) tarafından

image

image

o kadar doğru ki canım bu sabah denk geldim daha o arkadaşıyla iletişimini kesebilse keşke bunu sağlayamaz mısın 
0 oy
(812 puan) tarafından

BANA ARKADAŞINI SÖYLE SANA SENİN KİM OLDUĞUNU SÖYLEYİM 

0 oy
tarafından
Ne alaka ya ne alaka onlerinde sikkleri var diye tek muhabbet bu mu olmalı bizim nefsimiz yok mu birek kendilerinde nefs var gibi konuşuyorlar defolsun gitsinler zihniyetsiz bir sapığım demiyor da muhabbetimiz mi bu diyor hadi ordan
0 oy
tarafından
Eşin ve arkadaşları sapıkk normali bu değil kesinlikle. Evli barkli adam salyasini akıtarak başka kadınların resmine bakmaz hadi baktı marifet gibi başkasıyla paylaşmaz. Yatak odasını zaten dedikodu malzemesi yapmz. Hepsi şerefsizz itinn tekiymis demek ki. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Normalleştiren normal değildir... 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Atla yatan ya huyundan ya suyundan olmuş bu, kötü ahlak bulaşıcıdır. Çevresini değiştirmeden düzeleceğini sanmam. Kendi ahlaksızlıklarını genelleyip normal erkeklere iftira atmasınlar. 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Valla benim eşimin çok yakın arkadaşlarıyla grubu var grubun adı da 4 evli adam. Sürekli bakarım ne konuşmuşlar diye bir kere kadın fotosu sapık konuşma vs görmedim. Siyaset ekonomi falan konuşuyorlar ya da futbol. En en fazla arada küfür ediyorlar onun dışında hiçbir sry yok. Eşimin bu tarz konuşmalar yapabileceği tek arkadaşları onlar, onlarla da asla böyle şeyler konuşmazlar. Her erkek yapmaz yani. Ve normal bi şey değil bana göre ben olsam  çok ciddi olay çıkarırdım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Isimsizzzs (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 240 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde denizimsi (6,429 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,479 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...