0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (339 puan) tarafından
Kızlar kızım 15 günlük işitme testini geçemedi doktor kulagında hala dogum sıvısı olabilir dedi birde dün banyo yaptırmıştım meger 2 gün öncesinden yapılıp 2 gün yapılmaması gerekiyormuş 15 gün sonra tekrar gel o zman bakalım dedi yaşayan oldumu acaba halbuki kızım seslere tepkide veriyor anlamadım 

19 Cevaplar

0 oy
(2,359 puan) tarafından
Bildiğim olabiliyor canım yani 7 gün sonra geçen gördüm.
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bizimki canim ama ben yikamamistim sonradan götürdük geciyolar merak etme sen sıkma canını 
(339 puan) tarafından
Çok Sagolun içim rahatladı
0 oy
(571 puan) tarafından
Biz 3.denemede geçtik anne karnındaki o sıvı birikiyor Muş ondan korkma teste gitmeden 3 gün önce yıka öyle git bize öyle dediler geçtik şükür 
(339 puan) tarafından
Sagolun ilk kızımda yaşamamıştım bende korktum birden
0 oy
(393 puan) tarafından
Evet canım 1 kulak geçti digeri gecmedi oyle kortum doktor sıvı içinde dedi hala 1 hafta sorna gittim geçti korkma çok var böyle 
(339 puan) tarafından
Allah razı olsun içim rahatladı
(393 puan) tarafından
Sendende razı olsun:)
0 oy
(9,630 puan) tarafından
Bizim kız da derin uykuya dalamadı uyuması gerekiyormuş ilkte kaldı ikincide geçti 4 5 defa denedik geçmeseydi araştırmaya yollucaklardı en son emzirerek yapıldı öyle geçtik valla 
0 oy
tarafından
Bizim doğumdan sonraki gün yaptıklarında geçemedi, 15 gün sonraya randevu vermişti ama özellikle kağıda yazdılar 3 gün öncesinden banyo yapilmayacak diye. Bide geçmesi için çocuğun sakin olması da önemli. Randevu gününde 2 kere daha denedik jel soğuk olduğu için uyandı durmadı tabi :) En son elinde adam ısıttı eşimin kucaginda yaptırdık geçti bu arada en ufak sesi de aliyor normalde 
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Bizimde ilk doğdu Bi kulağı geçmedi aynen doğum sıvısı dediler 1 hafta sonra gittik o da geçti çok şükür canım 
0 oy
(10,974 puan) tarafından
Kızım oyle oldu. Hemde 2 kulagı birden gecemedi. 15 gun sonra gittik gecti
0 oy
(504 puan) tarafından
Biizm de üç kez geçemedi 1.ay kontrolünde geçti 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Benim kizim da sağ kulaktan geçemedi bir aylıkken tekrar yaptırdık geçti canım olabiliyor böyle 
0 oy
(634 puan) tarafından
Benim kızım da ole olmuştu sonradan gecti
0 oy
(219 puan) tarafından
Biz geçemedik hemde 2 defa . Sonra geçti çok şükür zaten 3 hak varmış az daha araştırmaya sevk edeceklerdi 
0 oy
tarafından
Benm bebegim 20 gunluk 2 gunluken yapıldı bi kulağı geçmedi dun yine gittik çok şükür gecti bn 3 gün öncesinden banyo yaptirmadım
0 oy
tarafından
Benim kızım ilk geçemedi ikincide geçti şükür doktor dedi normal böyle olması sıkıntı değilmiş 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Benim kızım bir kulaktan geçip diğerinden geçememişti daha sonra geçti çok şükür canım evdeki seslere tepki veriyorsa bir sorun yoktur inşallah 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Benim oglumda ilk dogduğunda yapilandan gecemedi sol kulagindan kaldi. Sonra tekrar gotürdük çok şükür gecti
0 oy
(373 puan) tarafından
Benimki öyle oldu 2.de geçer birçok çocuk gecemiyor zaten ilk seferde merak etme 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Biz de bir kulakta gecememistik ilk sonra geçtik.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
0 oy
5 cevap 194 göst.
18 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 395 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu