0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,840 puan) tarafından
tarafından kapalı

ÖNCELİKLE TUM BENİ TANİYAN ARKİDİSLERE SELAM OLSUN UZUN ZAMANDİR YOKTUM<3

DOGUM YAPALİ 3 SENEYİ GECTİ VE BEN HALA ADET OLAMADİM KİZLAR DR VS.NORMAL DİYO 2 SENE NORMALDİDE 3 SENEDİR TIK YOKK İLAC FİLANDA VERMİYOLAR AMA BENİ YİPRATİYO BU SEKİLDEDE OLAMAMAM.... TARLUSAL ALDİM KAFAMA GORE RECETESİZ KULLANAN OLDUMU ARANİZDA :ermm:

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
(162 puan) tarafından
Doktorlar nasıl birşey vermiyor canısı ilk bir yıl normal sonrası anormal tedavi gerektirir diye biliyorum ama kendi kafana göre öyle ilaçlar kullanma derim nolur nılmaz 
(1,056 puan) tarafından
Canım senın oralarda egitim araştırma hastanesi varsa oraya git araştırırlar neden diye
-Reklam-
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Tamam kız paylaştın sayfa doldu :) geçmiş olsun
(2,840 puan) tarafından
kizz paylasilmiyo ya bende soru var uyarisi veriyo anammm yeni goruyom ben
tarafından
İşte o soru var uyarısı senin sorunun paylaşması ....o yuvarlak dönüp bitene kadar bekle
(2,840 puan) tarafından
kiz bekliyombu seferde ayni sorudan var diye uyari cikiyo bende saniyom baslik hatali habire yaziyom
tarafından
Xbdbdbdbdb balsin sen
(2,840 puan) tarafından
muhtesem bi dönüş yaptim araniza
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Anooooo didooooo hoşgeldin eczaneye bi sor yinede bacım ya
(2,840 puan) tarafından
askommm nabiyon kizzz eczaneden aldim bana gunde bitane dedi baslamadim daha

bu arada girisim muhtesem oldu haaa bilmeden bir suru soru paylasmisim icerik ayni
(17,639 puan) tarafından
:D hahahahaha napim aşkom 3.yü doğurdum 7 aylık oldu adı alparslan iyiym şükür ay okan okula başladı 1.sınıfa erken uyanıyorm perişanım :D aman olsun senin kalbim güzeşl didoş özlemişim
0 oy
(966 puan) tarafından
Bildiğin menopoz olur o cnm.ya.doktorlar nasıl bir şey yapmaz ki.erken menopoz geldi aklıma.
(2,840 puan) tarafından
dr ilac bile vermedi bana malesef normal diyo
(966 puan) tarafından
İyi bir doktora görün cnm
Normal değil bence.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
0 oy
10 cevap 215 göst.

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...